Rag’n’Bone Man w utworze Foya Vance’a

Rag’n’Bone Man połączył siły z Foyem Vancem w singlu „Sapling”. Piosenka stanowi nową wersję nagrania otwierającego ostatnią płytę Vance’a pt. „Signs Of Life”.

Rag’n’Bone Man był pierwszym wyborem do mojej brytyjskiej wersji „Sapling”. Nie chodzi nawet o jego głos, ale o jego duszę – komentuje Vance.

Znam Foya od lat i zawsze podziwiałem jego kreatywność i artyzm. Uwielbiałam z nim pisać i bardzo się ucieszyłem, że mogłem do niego dołączyć w tym utworze – dodaje Rag’n’Bone Man.

„Sapling” z udziałem Rag’n’Bone Mana to następca amerykańskiej edycji singla, w której pojawił się wokalista z Nashville, Anderson East.

„Sapling” to piękna piosenka, która już przypadła do gustu fanom Vance’a gromadząc 5,5 miliona streamów na Spotify. Z kolei „Signs Of Life” toczwarty album pochodzącego z Irlandii Północnej artysty i jednocześnie następca znakomicie ocenionej płyty „The Wild Swan”.

Jak zwykle Vance przeszedł samego siebie. Uwielbiam dawać mu kreatywną wolność, bo koniec końców jestem po prostu wielkim fanem jego twórczości – mówi Ed Sheeran, nie tylko kolega po fachu, ale także wydawca Vance’a.

Mamy tu naładowane emocjami teksty i genialne wykonanie, które uwypukla takie tematy, jak odrodzenie, odnowienie czy regeneracja – recenzuje płytę Americana UK.

Jego przesłanie nadziei i triumfu nad przeciwnościami to promyk światła w tych trudnych czasach – napisał recenzent The Upcoming.

Ta płyta ukazuje pewność siebie i profesjonalizm, które rzadko spotykamy w mainstreamie. To materiał, który poruszy wasze serca i duszę – Mystic Sons.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s