Winona Oak zabiera do swego szczęśliwego miejsca”Island of the Sun”

Winona Oak, ceniona wokalistka i autorka piosenek, prezentuje nowy singiel „Island of the Sun”. Piosence towarzyszy zapierający dech w piersiach, iście filmowy teledysk.

Za produkcję nagrania odpowiadają Chris Lyon (The Chainsmokers x Winona Oak, Rina Sawayama, AlunaGeorge x Bryson Tiller) i Valley Girl (Dua Lipa, Caroline Polachek). Numer „Island of the Sun” zapowiada tak samo zatytułowany debiutancki album Winony Oak, którego premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

– Ten utwór powstał pewnego słonecznego wieczoru w Los Angeles, kiedy naprawdę było mi ciężko i tęskniłam za domem – powiedziała Winona. – Dorastałam po drugiej stronie Atlantyku, jakieś 8626 kilometrów od L.A. Tytułowa wyspa to metafora miejsca, gdzie wszystko jest proste i gdzie panuje spokój. Tak jak w dzieciństwie, kiedy świat jest tak duży i tak piękny, jak go sobie wymyślisz. Kiedy dorastamy, wszystko się komplikuje. Chciałam, żeby wyspa reprezentowała takie szczęśliwe miejsce, czy to w nas samych, czy w związku. To taka słodko-gorzka tęsknota za miejscem, w którym znów chcemy się znaleźć.

„Island of the Sun” to następca ubiegłorocznej piosenki „Nobody Loves Me„, którą Winona Oak zrealizowała we współpracy z popową artystką ELIO z okazji Dnia Kobiet. Także w 2021 roku Winona opublikowała singiel „Old Insecurities„.

Posłuchaj ‚Island Of The Sun’

Winona Oak zdobyła rozgłos za sprawą EP-ki „SHE” (2020), z której pochodziły numery „Winter Rain” i tytułowy. – Winona Oak to imię, które warto zapamiętać – pisał wówczas dziennikarz Paper. – Jej podbity syntezatorami wokal przechodzi od szeptu przez wysokie tony do zmysłowego niskiego timbre. W warstwie tekstowej ta electropopowa artystka składa hołd silnym kobietom, tworząc ciało i sekspozytywne hymny, dotykające tak poważnych tematów jak zdrowie psychicznie czy miłość do siebie samej.

Magnetyczna. Artystka z bezprecedensowymi umiejętnościami wokalnymi, zachwycająca szczerością, wielowymiarowością i emocjami – V MAGAZINE

W warstwie tekstowej ta electropopowa artystka składa hołd silnym kobietom, tworząc ciało i sekspozytywne hymny, dotykające tak poważnych tematów jak zdrowie psychicznie czy miłość do siebie samej. – PAPER.

Wokalistka i songwriterka Winona Oak pochodzi z pokrytej nordyckimi lasami, niewielkiej szwedzkiej wyspy Sollerön, zwanej Wyspą słońca. Jej muzyka – powiązana z miejscem, w którym się wychowała – jest równie zachwycająca jak krajobrazy i dzika natura, które tam znajdziemy – AMERICAN SONGWRITER

Nie sposób zignorować tę artystkę. Jest eteryczna i wspaniała – ONES TO WATCH

Zachwycająco dobra – IDOLATOR

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s