Nowy singiel ZUZY BAUM! „Get Home” z Krakowem w tle

ZUZA BAUM zaprasza słuchaczy do swojego miejsca na ziemi, w soulowym utworze „Get Home”. Singiel jest zapowiedzią zbliżającej się premiery debiutanckiego albumu artystki, za którego analogowy mix i mastering odpowiada Michał „Eprom” Baj.

Do utworu powstał teledysk, ukazujący Kraków z nieoczywistej perspektywy:

ZUZA BAUM to nie tylko wokalistka, tekściarka i flecistka, ale i swoja własna producentka. Tworzy osobisty gatunek muzyczny oparty na emocjach  i wewnętrznej prawdzie. Czerpie z soulu, jazzu i muzyki popularnej. W 2021 roku otrzymała Stypendium Twórcze Miasta Krakowa, które umożliwiło realizację teledysku m.in. w Zamku Królewskim na Wawelu, Teatrze im. Juliusza Słowackiego czy w Muzeum Książąt Czartoryskich.

ZUZA BAUM o utworze „Get Home”: 

Czasami, prawdziwą odwagą nie jest ślepy bieg, targanie sobą w imię kariery, zdobywania szczytów czy odhaczania osiągniętych celów. Czasami, prawdziwą odwagą jest zatrzymanie się w miejscu, spojrzenie z boku na wszystko, co jest szybkie, co sprawia, że jesteśmy przebodźcowani i skonfrontowanie tego z naszymi potrzebami. Czasami, prawdziwą odwagą jest decyzja, by wziąć głęboki oddech i pozwolić sobie na płacz, by po prostu odpuścić. Aby się zdobyć na taką odwagę, jest nam potrzebna sprzyjająca przestrzeń, którą może być rodzinny dom, miasto, wspomnienie w którym możemy się schować. Dla mnie, takim miejscem jest Kraków – tutaj rosnę, tutaj kocham, tutaj dojrzewam i uczę się. Utwór Get Home opowiada właśnie o takim miejscu, o poczuciu bezpieczeństwa, którego możemy tam doświadczyć.

Singiel we wszystkich serwisach streamingowych: https://ffm.to/zuzabaumgethome

Utwór „Get Home” oraz teledysk, powstały dzięki wsparciu Miasta Krakowa. W nagraniu utworu wzięli udział studenci, absolwenci oraz wykładowca Katedry Jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie dr Leszek ‚Hefi’ Wiśniowski.

FB: https://www.facebook.com/zuzabaumofficial

IG: https://www.instagram.com/zuza.baum/

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/5rE76NUNypiHO6zb9pU6C8?si=4_D9CycrSS6wDlSy585D0Q

PATRONITE: https://patronite.pl/zuzabaum/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s