NANA „Ty i Ja”: Nowy utwór promujący „Hotel Paradise”

Finalistka czwartej edycji programu, Natalia Nana Majos wykonuje utwór przewodni piątego sezonu reality show Siódemki, który startuje już 21 lutego.

To już trzecia piosenka, napisana specjalnie do popularnego programu „Hotel Paradise”. W poprzednich sezonach, utwory promujące show zaśpiewały Sonia Szklanowska, finalistka drugiej edycji oraz Bogusia Bibi Brzezińska, finalistka trzeciego sezonu w duecie z Kamilem Bijosiem. Teledysk „Oto raj” osiągnął ponad 3 miliony, a „Raj mi daj” ponad 800 tysięcy wyświetleń w serwisie Youtube. Obydwie piosenki cieszyły się dużą popularnością, więc kolejny numer powierzono temu samemu teamowi, który już świetnie czuje atmosferę programu. Autorami muzyki są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, tekst napisał Wojciech Byrski. Nowa piosenka w stylistyce pop dance przywoła wakacyjną atmosferę, wprowadzi w radosny klimat i rozgrzeje nas na nadchodzącą wiosnę.

Nana, czyli Natalia Majos, wykonująca utwór „Ty i Ja”, to finalistka czwartej edycji „Hotelu Paradise”. Swoją przyszłość wiąże z branżą artystyczną. Jest studentką szkoły musicalowej, sztuka odgrywa główną rolę w jej życiu, a teatralna scena to jej żywioł. Śpiewa, tańczy i gra w spektaklach. I chociaż już funkcjonuje w świecie artystycznym oraz nagrywała piosenki w profesjonalnym studiu, to konfrontacja talentu z wielomilionową publicznością to dla niej zupełna nowość. Jakie uczucia towarzyszyły jej podczas realizacji tego projektu?

„Bardzo chciałam zaśpiewać kolejną piosenkę przewodnią do programu. I gdy zaproszono mnie na casting, nie posiadałam się ze szczęścia. W studiu, podczas nagrań z profesjonalnymi muzykami, czułam się bardzo wyróżniona. Dałam z siebie wszystko, bo czuję, że to może być dla mnie duża szansa na rozwój mojej kariery. A potem zdjęcia w Panamie były jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu. I mimo, że już brałam udział w nagraniach klipów i reklam, to nigdy nie pracowałam w tak pięknym i zapierającym dech w piersiach miejscu. Czułam się jak ryba w wodzie. To jest to, co chciałabym w życiu robić” – mówi Nana.

Teledysk do piosenki „Ty i Ja” powstał w Panamie, gdzie właśnie realizowany jest piąty sezon „Hotelu Paradise”. W klipie, oprócz Nany, występuje także jej życiowy partner – Łukasz Hryniewicki, którego poznała w reality show i z którym doszła do finału. Blisko 10 miesięcy po zakończeniu programu nadal są razem. Prawdziwa historia dwojga zakochanych, młodych ludzi, w naturalny sposób oddaje przesłanie utworu oraz idealnie wpisuje się w opowieść miłosną, przedstawioną w teledysku.

„Jestem bardzo wdzięczna produkcji, że Łukasz mógł mi towarzyszyć w klipie. Na pewno czułam się o wiele pewniej. On zawsze daje mi powera. Poczucie, że ma się wsparcie bliskiej osoby w tak ważnych momentach, jeszcze bardziej mnie motywuje. Mogę także nadać mu miano super asystenta, bo nie tylko wystąpił w klipie, ale też na planie dbał o mnie, prasował stylizacje i nagrywał relacje na social media. Ten czas będę jeszcze długo wspominać z wielkim sentymentem” – dodaje Nana.

Singiel Nana „Ty i Ja” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/NANATyIJa

Reżyserem i scenarzystą wideoklipu jest Bartosz Łabęcki, który reżyseruje reality show „Hotel Paradise”. Za produkcję teledysku odpowiada ekipa Golden Media Polska. Producentem wykonawczym i współautorem scenariusza jest rezes firmy, Grzegorz Piekarski.

Pomysł na opatrzenie kolejnych sezonów „Hotelu Paradise” nową oprawą muzyczną sprawdza się doskonale. To powiew świeżości wprowadzony do formatu, który nadaje każdej z edycji niepowtarzalny klimat. Skoro mamy innych mieszkańców i inną energię w nowych odsłonach show, pomyślałem, że warto, by muzyka towarzysząca programowi również się zmieniała. A do tego stwarzamy szansę utalentowanym muzycznie uczestnikom na start w profesjonalnym, artystycznym świecie. I bardzo cieszy mnie fakt, że widzowie to doceniają. Świadczą o tym sukcesy poprzednich piosenek. Ten najnowszy teledysk jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Jego głównymi bohaterami są naprawdę zakochani w sobie młodzi ludzie, którzy poznali się w naszym show. I tym razem odbiorcy otrzymują od nas prawdziwe love story, które początek miało w Hotelu Paradise, a którego zwieńczeniem i happy endem jest właśnie klip do piosenki „Ty i Ja” – mówi Grzegorz Piekarski, Prezes Golden Media Polska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s