Podwójny singiel od Zalii!

Po świetnie przyjętej przez słuchaczy piosence „Bezsensownie”, Zalia przygotowała niespodziankę dla swoich fanów – podwójny singiel. Dwa utwory oparte na tym samym tekście, niosącym dwa zupełnie różne przekazy. „Scena miłosna” oraz „Miłosna scena” to ukłon w stronę różnych interpretacji miłości.

Artystka zdecydowała się na poprowadzenie narracji za pomocą melodii. W dwóch wersjach tego samego singla, odnajdą się zarówno miłośnicy romantycznych, długich wieczorów jak również antyfani świętowania dnia zakochanych.  

„Walentynki nie są tylko dla zakochanych. Dla mnie to przede wszystkim święto relacji – z przyjaciółmi, rodziną, a także z samym sobą” – mówi Zalia. 

Zalia została z tej okazji zaproszona przez Tik Toka do walentynkowej zabawy, podczas której powstał mini koncert online. Fani, zachęcani przez artystkę, podsuwali tytuły ulubionych piosenek, które Zalia wykonywała na żywo specjalnie dla nich. W trakcie live’u artystka przekonywała, że 14.02 to dzień jak każdy inny i jeśli nie ma się obok prawdziwie bliskiej osoby to spędzanie czasu samemu nie jest niczym złym.  

Mogło być 
Tak dobrze nam 
Ale znowu los 
Rozdaje karty sam, 
A prognozy były niezłe 
A ciągle tylko leje 
Mamy idealną scenerię  
do naszej sceny miłosnej 

Od dzisiaj obie wersje singla dostępne są we wszystkich serwisach streamingowych, a fani mogą zdecydować, która interpretacja jest im bliższa: https://ffm.to/ZALIAscenamilosna 

Do obu wersji piosenek powstały osobne klipy, wyreżyserowane przez Pawła Miśko.

scena miłosna (wersja analogowa):

miłosna scena (wersja cyfrowa):

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s