Nowy, walentynkowy singiel Juli Chan pt. „Nie Lubię Zmyślać” już dostępny!

Juli Chan zaskoczyła po raz kolejny! Jej cover hitu „Joe Le Taxi” zrobił niemałe zamieszanie i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Teraz piosenkarka młodego pokolenia – Julia Chmielarska ma dla swoich fanów coś wyjątkowego. Mowa o nowej piosence „Nie lubię zmyślać”, która jest idealną propozycją na Walentynki 2022. Obok tego numeru nie da się przejść obojętnie! 

Twórcami i producentami piosenki są osoby z najwyższej półki w światowej branży muzycznej. Co ciekawe, dziś młoda artystka spędza walentynki samotnie wyśpiewując: 

To nie byłeś ty, a tak cię lubiłam już. To nie byłeś ty więc odwróć się na pięcie lepiej będzie gdy, to ja za tobą zamknę drzwi. 

„Dziś tańczę tu sama, sama sobie wyznaczam rytm. I dobrze się czuję z tym” – proponuje Juli Chan, przewrotnie wybierając datę premiery singla w dniu zakochanych. Piosenka z dużym potencjałem na hit radiowy. Posłuchajcie sami!

Julia Chmielarska, znana w branży muzycznej jako Juli Chan, to eteryczna i dziewczęca wokalistka, od 2020 roku występująca pod pseudonimem Juli Chan. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych a swoje umiejętności prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała jednak w The Voice Kids 2 w drużynie Cleo. Mimo iż nie wygrała muzycznego talent-show, to nie zakończyła swojej przygody z muzyką. Wręcz przeciwnie! 31 grudnia 2020 ukazał się debiutancki singiel Juli Chan – Miło Mi Cię Poznać. Spełnieniem kolejnego marzenia była współpraca z Cleo, która specjalnie dla swojej uzdolnionej podopiecznej napisała przepiękną balladę – Zniknę Z Tobą, dzięki czemu otworzyła młodej artystce drzwi do obecności w ogólnopolskich stacjach radiowych. Juli Chan ma na swoim koncie także numer Budzę się, cover Joe Le Taxi, Wyloguj się oraz najnowszy Nie Lubię Zmyślać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s