JC Stewart nagrał utwór na walentynki! Posłuchaj romantycznej piosenki „Love Like That”

JC Stewart jak mało kto potrafi uchwycić walentynkowego ducha. Wystarczy wspomnieć takie romantyczne hity wokalisty jak „I Need You To Hate Me” czy „Lying That You Love Me”. Nic więc dziwnego, że właśnie w dniu zakochanych artysta prezentuje najnowszą piosenkę „Love Like That”.

„Love Like That” to intymne, poruszające, pełne emocji i introspekcyjne nagranie. W utworze swym wspaniałym głosem JC przeprasza ukochaną, że nie był z nią w ważnych chwilach. Choć numer przepełnia żal i poczucie winy, jest w „Love Like That” obietnica poprawy i nadzieja na lepszą przyszłość związku.

Napisałem „Love Like That” po kilku trudnych rozmowach z bliskimi mi ludźmi. Zdałem sobie sprawę, że praca stała się dla mnie ważniejsza niż wszystko inne. Skupiając się na karierze, zapominałem o tym, co jest naprawdę ważne. Tą piosenką chcę przeprosić i obiecać wszystkim, że od teraz będą na pierwszym miejscu – mówi wokalista.

Współautorem „Love Like That” jest nagrodzony Grammy  Koz (Dua Lipa), natomiast nad produkcją czuwali The 23rd (GriffSigrid).

„Love Like That” ukazuje się również w oszczędnej wersji zarejestrowanej podczas Mahogany Sessions. W sesji wokaliście towarzyszył czteroosobowy chór gospel, a cała nowa aranżacja nadała piosence mniej optymistyczny wydźwięk.

Choć minęło zaledwie kilka tygodni 2022 roku, JC Stewart już ma na koncie udział w utworze „24/7” zespołu Billen Ted. Na maj zapowiedział natomiast początek trasy „The tour after the tour that didn’t tour”, w ramach której wystąpi w O2 Academy Islington w Londynie czy na festiwalach Hurricane, Pinkpop, Rock Werchter i Southside.

Pochodzący z Irlandii Północnej JC Stewart na koncie ma współpracę z takimi artystami jak Niall HoranLewis Capaldi220 KidTom OdellJonasu czy Kina. Ponadto, może pochwalić się nominacją do 2021 MTV Video Music Awards, a jego wariacja na temat piosenki przewodniej z „Przyjaciół” zwróciła uwagę samej Jennifer Aniston

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s