Arthur Samuel zaprasza na „Herbatę”!

„Herbata” to list miłosny opisujący moment, w którym człowiek czuje się jak we śnie, stara się być idealnym partnerem i dba o każdy mały szczegół, nawet o zrobienie tytułowej herbaty.

„Herbata” to dla mnie bardzo ważna piosenka. Powstała jako pierwsza na EPkę Backspace i wskazała mi drogę, którą powinienem pójść podczas pisania minialbumu. Był to dla mnie przełomowy moment, ponieważ zdecydowałem się trochę bardziej odsłonić emocjonalne karty i mniej przejmować się opinią ludzi na mój temat. Ale to tym już trochę później. Tekst pisałem na przerwach, kiedy pracowałem w korporacji, a muzykę w wolnej chwili nuciłem na dyktafonie. Dopiero po czasie mogłem usiąść do komputera i wszystko nagrać.

Herbata” we wszystkich serwisach streamingowych

Arthur Samuel to dwudziestoletni wokalista, tekściarz i producent, który poprzez swoją muzykę oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Każdy mały ruch jest dla niego ogromnym bodźcem emocjonalnym, z czym się nie kryje i odważnie przelewa na papier. Jego kompozycje oraz teksty wzruszają słuchaczy i skłaniają do refleksji. Arthur jako twórca miesza wszystkie możliwe gatunki i nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce.

W 2018 roku wydał swój pierwszy anglojęzyczny singiel  „The Stars”, a 2 lata później swoją pierwszą EPkę zatytułowaną „Repeat”.

Arthur Samuel:
Facebook: https://www.facebook.com/ArthurSamuelOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/arthursamuelofficial

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s