Duet ROZMAZANI z singlem „Hard Times” na ciężkie czasy

„Hard Times” to nowa propozycja duetu Rozmazani utrzymana w klimatach Peaches i Recoil.

Rozmazani: „„Hard Times” to wyrazisty i agresywny rytm w stylu Peaches z chłodnym i apatycznym wokalem. Niektórzy słyszą tu również wpływ Recoil. To nie pierwszy utwór opublikowany po wydaniu ostatniej płyty jednak pierwszy, który pojawi się na kolejnej. W takim klimacie chcemy utrzymać materiał”. 

„Dzieli nas 250km, łączy Internet, pasja do muzyki, Logic Pro X oraz urządzenia do rejestracji dźwięku. Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami”. 

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH „SYNTHuzjazm” ukazała się we wszystkich serwisach streamingowych 28 maja 2021. Składają się na nią utwory powstałe z muzycznych strzępków przesyłanych sobie wzajemnie na różne okazje: urodziny, na dobranoc, na dzień dobry.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s