MBNN i Rowald Steyn biorą na warsztat utwór Billie Eilish – posłuchaj tanecznej wersji ‚ilomilo’!

Po wiralowym szaleństwie, MBNN Rowald Steyn, w końcu wydają swój cover utworu „ilomilo” z repertuaru Billie Eilish. Piosenka z 2019 roku doczekała się porywającej, deep house’owej interpretacji w wykonaniu rosyjsko-holenderskiego teamu. Numer już od pewnego czasu podbija Shazama i YouTube, ale dopiero teraz doczekał się oficjalnej premiery.

Utwór „ilomilo” pochodzi z debiutanckiej płyty Billie Eilish, „When We All Fall Asleep, Where Do We Go„. Piosenka ze swą oszczędną elektroniką i mrocznymi emocjami zachwyciła rosyjskiego producenta MBNN oraz jego holenderskiego kolegę po fachu, Rowalda Steyna, którzy postanowili wnieść „ilomilo” na inny poziom.

Zmieniając „ilomilo” w delikatny house’owy skarb, wpletli do swej piosenki smakowite gitarowe akordy i mocniejsze beaty. W efekcie powstało nagranie, którym fani z radością będą się dzielić.

Obydwaj wykonawcy już wcześniej przykuli uwagę miłośników tanecznych brzmień. MBNN dzięki swym zaraźliwym, pełnym groove’u produkcjom ma miliony fanów na całym świecie, z kolei Rowald Steyn zdobył rozgłos za sprawą remiksu klasyka „King Of My Castle” Wamdue Project czy reinterpretacji przeboju „Perfect” Fairground Attraction.

POSŁUCHAJ ‚ilomilo’

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s