Złap „Oddech” – Djengi prezentują nowy singiel!

Po tajemniczym debiucie w czerwcu tego roku, zespół Djengi prezentuje nowy singiel zatytułowany „Oddech” i …. odsłania wszystkie karty! Do tej pory anonimowi, schowani za mocnym autotune Michał Gała i Radek Kapias wychodzą z cienia w wielkim stylu!

„Musieliśmy dać sobie chwilę na to, żeby uwierzyć w to, że nie musimy chować się za modyfikatorami wokali, że coś, co na początku być może było dla nas pewnego rodzaju zabawą w muzykę, stało się wielką częścią naszego życia i chcemy to robić dalej – na poważnie!”

„Oddech” to nowoczesny i energetyczny kawałek, utrzymany w popularnym klimacie urban, któremu towarzyszy dynamiczny teledysk pełen świateł i dobrej zabawy. Głównym motywem teledysku są zajawki – tytułowy „Oddech” który dają nam nasze pasje. A wszystko to w konwencji spontanicznej nocnej imprezy w podziemiach galerii handlowej.Czym jest „Oddech”? Dla jednych będzie to układanie puzzli, dla innych sztuki walki, a dla niektórych sporty ekstremalne. Nieważne, co Cię napędza, ważne jest to, aby czerpać z tego radość i łapać oddech od codzienności na własnych warunkach.

Masz zajawkę i chcesz się nią pochwalić? Śledź sociale Djengi i weź udział w akcji specjalnej #oddech. Start już niebawem!

Posłuchaj w ulubionym serwisie cyfrowym: https://agoramuzyka.ffm.to/DjengiOddech

Zobacz teledysk:

Śledź Djengi:
Facebook: @djengihajss
Instagram: @djengi_official
TikTok: @djengi_official

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s