Nowość od The Freedom Birds!

Zespół The Freedom Birds już niejednokrotnie zaskakiwał słuchaczy. Tym razem to jednak coś innego. „Szary człowiek” to utwór stworzony we współpracy z wyjątkowymi artystami – Moniką Mimi Wydrzyńską oraz Patrickiem The Panem!

Czas poczuć powiew świeżości od The Freedom Birds!

Posłuchaj i obejrzyj teledysk:

O singlu:

Nasz najnowszy singiel to doskonała okazja do jesiennej zadumy nad sobą samym i poszukiwania głębszego sensu w zabieganej codzienności. Ta klimatyczna aura sprzyja życiowym refleksjom. Dlatego postanowiliśmy właśnie teraz opowiedzieć o ludzkich szarościach. O problemach i stereotypach w jakie ślepo brniemy, pozbawiając się kolorowych marzeń i pragnień. Nasz świat będzie tak szary jak szaro na niego popatrzymy. A wystarczy przecież zmienić okulary na różowe i szeroko otworzyć oczy i serca. Naszym sposobem jest muzyka. 


BIO:

The Freedom Birds gra eklektyczny rock doprawiony szczyptą alternatywy i popu. Muzyka jaką tworzą jest wypadkową różnorodnej wrażliwości i interpretacji tych samych zjawisk, towarzyszących bacznie otaczającemu światu, począwszy od młodzieńczego buntu po kryzys wieku średniego. Tworzą z pasji i wewnętrznej potrzeby, muzyka ich uskrzydla, daje życiową wolność i sens, gwarantuje bezpieczny azyl chroniący przed współczesnym dziwnym światem. Dlatego nazywają się The Freedom Birds – ptaki wolności! Chętnie sięgają do korzeni, czyli lat 60 i 70-tych oczywiście nie zamykając się jedynie w nich. W ich utworach da się wysłyszeć dużo gitarowego analogowego brzmienia wzmocnionego groove`owym fundamentem tradycyjnej sekcji rytmicznej z domieszką elektroniki. Dopełnia to niebanalna i charyzmatyczna wokalistka, dla której scena jest jedynym słusznym żywiołem.“Szary człowiek” we wszystkich serwisach streamingowych

The Freedom Birds:
Facebook: https://www.facebook.com/TheFreedomBandNS
Instagram: https://www.instagram.com/thefreedombirds

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s