Nadchodzi prawdziwe święto dla fanów K-popu!

Ruszyła przedsprzedaż drugiego anglojęzycznego albumu Monsta X „THE DREAMING”. Premiera płyty: 10 grudnia.

Album dostępny w przedsprzedaży: https://monstax.lnk.to/TheDreamingID

Nadchodzi prawdziwe święto dla fanów K-popu! Światowy fenomen, koreański zespół Monsta X, ogłosili niedawno datę premiery swojego anglojęzycznego albumu „The Dreaming”. Płyta zostanie wydana 10 grudnia za pośrednictwem Intertwine (BMG) we współpracy ze Starship Entertainment. Również w grudniu pojawi się niepowtarzalna okazja, by na dużych ekranach kin sieci Multikino zobaczyć „MONSTA X: THE DREAMING”! Ta emocjonująca filmowa podróż, ukazująca kulisy sześcioletniej kariery grupy MONSTA X, obfituje w wyjątkowe materiały. Składają się na nie osobiste wywiady z członkami zespołu, prywatne opowieści z czasu spędzonego przez nich w Ameryce oraz unikatowy zapis koncertu – specjalnie dla fanów. 

Film „MONSTA X: THE DREAMING”:

9 grudnia 2021, g. 19:00

11 grudnia 2021, g. 15:00

„One Day” – pierwszy singiel z zapowiadanego albumu zadebiutował na 38 miejscu listy Billboard. Jest to już 3 utwór zespołu, który znalazł się w tym zestawieniu, czyniąc z Monsta X drugi w historii zespół K-pop’owy, którego single pojawiły się w rankingu Billboard więcej niż raz.

Magazyn Forbes pisze: 

„Poza tym, że są jednym z najpopularniejszych boybandów w południowokoreańskim przemyśle muzycznym, Monsta X konsekwentnie udowadniają, że są twórcami hitów notowanych na co przynajmniej jednej liście przebojów w Ameryce. Jeszcze przed wydaniem singla, dali się zauważyć, jako jeden z najbardziej udanych azjatyckich zespołów notowanych w niesamowicie konkurencyjnym rankingu Billboard w USA. Teraz znów wygrywają, pokazując po raz kolejny, że mają bazę fanów i wsparcie instytucjonalne aby nieustannie wprowadzać swoją charakterystyczną mieszankę Wschodu i Zachodu na największy rynek muzyczny na świecie.” 

Access Hollywood napisał:

Monsta X powraca z kolejnym oszałamiającym singlem”,podczas gdy  PAPER Magazinepochwalił „wspaniałą balladę, tak dobrą, jaką tylko oni potrafią nagrać„, nazywając utwór „pomyślnym wstępem do kolejnego rozdziału w historii tego fascynującego zespołu K-popowego„. 

Nazwani przez Grammy.com “jedną z najbardziej płodnych grup K-popowych,” Monsta X  prezentują nowy album „The Dreaming” , będący kontynuacją wydanego na początku 2020r pierwszego anglojęzycznego albumu  „ALL ABOUT LUV„ (płyta dotarła wówczas do 5 miejsca w rankingu Billboard 200 Chart) 

lista utworów:

  1. One Day
  2. You Problem
  3. Tied to Your Body
  4. Whispers in the Dark
  5. Blame Me
  6. Secrets
  7. About Last Night
  8. Better
  9. Blow Your Mind
  10. The Dreaming

MONSTA X: INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE | SPOTIFY | FACEBOOK

Album zostanie wydany w wersji standardowej (na zamówienie będzie również dostępnych 6 wersji, każda z okładką przedstawiającą jednego z członów zespołu) oraz 4 wersjach Deluxe różniących się okładkami, które razem tworzą jeden obraz.

Wersja standardowa zawiera:

– 40 stronicową książeczkę

– plakat

Wersja Deluxe zawiera:

– 88 stronicową książeczkę ze zdjęciami

– 16 stronicową książeczkę z tekstami

– plakat

– karty z wizerunkami członków zespołu

– arkusz z naklejkami

Film „MONSTA X: THE DREAMING” będzie można obejrzeć w wybranych kinach Multikino Bydgoszcz, Multikino Elbląg Ogrody, Multikino Gdańsk,  Multikino Katowice, Multikino Kielce, Multikino Koszalin,  Multikino Kraków, Multikino Lublin, Multikino Łódź, Multikino Olsztyn,  Multikino Poznań 51, Multikino Radom, Multikino Rumia, Multikino Rybnik, Multikino Rzeszów, Multikino Słupsk, Multikino Szczecin, Multikino Tychy, Multikino Warszawa Targówek, Multikino Warszawa Ursynów, Multikino Warszawa Złote Tarasy, Multikino Wrocław Pasaż, Multikino Zabrze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s