„Irenka” – finalna wersja najnowszej płyty sanah w sprzedaży już od dzisiaj!

Najpopularniejsza płyta tego roku  – „Irenka” – właśnie trafia do sprzedaży w finalnej, uzupełnionej o dodatkowe utwory edycji! Na krążku m.in. duet z Soblem i ‘kolońska i szlugi’!

Irenka (FINAL Edition) – posłuchaj/pobierz/kup!

Można już śmiało powiedzieć, że drugi album sanah okazał się tak samo dużym sukcesem jak pierwszy  – „Irenka”, podobnie jak „Królowa dram”, pokryła się właśnie Poczwórną Platyną i przyniosła takie hity jak „Ale jazz!”, „2:00”, „etc. (na disco)” i „ten Stan”. I podobnie jak pierwszy krążek sanah, nowy również doczekał się swojej ‘finalnej wersji’ – ‘Irenka (Final Edition)’ trafia dzisiaj do serwisów streamingowych i na półki sklepowe z 7 nowymi (łącznie 27!) utworami.

Nowe utwory to nagrania, jakimi sanah uraczyła nas od premiery Irenki – „Kaziu, zakochaj się” z akustycznej sesji w Radiu ZET i „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” z repertuaru Skaldów a także nowe, niepublikowane wersje „2:00” i „Ale jazz!” oraz największe hity sieci i radia ostatnich tygodni – duet z Soblem („Cześć, jak się masz?”) i „kolońska i szlugi” w aż dwóch odsłonach. Warto dodać, że ten ostatni hit jest już od tygodnia najpopularniejszym utworem w serwisach streamigowych, a współ-reżyserowany przez sanah prawie 8 minutowy klip jest od premiery najchętniej oglądanym video na Youtube (notując 1,5 mln odsłon w ciągu pierwszej doby).

Aktualnie sanah jest w trasie koncertowej „Kolońska i szlugi Tour”, w ramach której do połowy grudnia wystąpi w 23 miastach, grając dla prawie 200 tysięcy fanów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s