HIROSZYMA wyszedł z wewnętrznej izolacji. solowy album ex-muzyka DAS MOON

Były muzyk warszawskiej grupy dark SYNTH WAVE DAS MOON – Hiroszyma – wydał solowy debiut „Inside Isolation”. Na płycie znalazło się 10 kompozycji utrzymanych klimatów zbliżonych do twórczości macierzystego zespołu czyli mroczna elektronika na przecięciu klimatów Kraftwerk i Boya Harshera.

KUP ALBUM „INSIDE ISOLATION”

Hiroszyma po rozpadzie formacji Das Moon konturuje swoją muzyczną podróż solowo. Nakładem Requiem Records właśnie ukazał się jego debiutancki album „Inside Isolation” zawierający nowoczesną mieszankę dark elektro i synth wave. Płyta jest promowana trasą koncertową. Kilka tygodniu temu Hiroszyma z powodzeniem wystąpił podczas toruńskiego festiwalu elektronicznej muzyki alternatywnej FAME 2021 gdzie zagrał u boku takich artystów jak m.in. Empathy Test, Covenant, Wolfgang Flur (ex-Kraftwerk) i czołówki polskiej sceny mrocznej elektroniki.

Hiroszyma funkcjonuje na muzycznej scenie od 2002 roku kiedy wraz z grupą artystów powołał do życia kolektyw Rh+ [a joint of audiovisual performers], który po dołączeniu Daisy K. w 2010 roku  przekształcił się w DAS MOON. Zespół wydał cztery albumy, które promowane były trasami koncertowymi. Grając na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą – współtworzył europejską scenę dark synth wave.

Jako DJ – Hiroszyma zagrał ponad 2 000 imprez klubowych i eventowych. Dwa razy reprezentował Polskę na Międzynarodowej Nocy Klubów w Berlinie.

SOCIAL MEDIA:

Facebook: https://www.facebook.com/Hiroszyma

Instagram: https://www.instagram.com/hiroszyma_dj/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s