Singiel „Oddalenie” od Rozmazanych już dostępny w 2 wersjach!

Premiera utworu „Oddalenie” od Rozmazanych. Singiel jest dostępny w dwóch wersjach. Krótsza i bardziej surowa w klipie oraz dłuższa na wszystkich platformach streamingowych.

Zawsze mieliśmy problem z szufladkowaniem naszej muzyki. Niby gramy electro ale ciągle na pograniczu różnych gatunków. Trochę electroclash, trochę synthpopu, trochę electroindustrialu. Stąd też większe lub mniejsze problemy z zebraniem materiału w całość tak aby płyta była spójna. Kiedy już zaczyna się klarować jakaś wizja, nagrywamy kolejny utwór którym robimy krok w stylistycznie odmiennym kierunku.

Tak było również z Oddaleniem. Usłyszałam perkusję od Wojtka i od razu pojawiły się pomysły na bas. Pod ręką miałam tekst i od razu zaczęłam śpiewać. I ponownie pojawiła się mieszanka synthwave electroindustrialu.

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

Jesteśmy ROZMAZANI. Rozmazani to duet dwóch osobowości, które po powstaniu grupy zaczęły się mieszać, przenikać i tworzyć nowe podejście do muzyki. Ewolucja brzmienia widoczna jest wyraźnie w stylu muzycznym początkowych utworów oraz tych najnowszych.Dzieli ich 250km, łączy internet, pasja do muzyki, Logic Pro X oraz urządzenia do rejestracji dźwięku. Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami.Pierwsza płyta ROZMAZANYCH – SYNTHuzjazm ukazała się we wszystkich serwisach streamingowych w maju. Składają się na nią utwory powstałe z muzycznych strzępków przesyłanych sobie wzajemnie na różne okazje: urodziny, pocieszenie w chorobie, na dobranoc, na dzień dobry.
Płytę zapowiadają utwory Nieznaczenie, L.O.V.E., Marudzę oraz Changing my mind, nagrany specjalnie na kompilację Poland has a task wydaną przez PHAT Bristol.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s