Marcin Jurecki ociepla jesień singlem „Letni dzień”

Marcin Jurecki – młody artysta z Oświęcimia tworzącym swoją autorską muzykę z pogranicza rocka i popu, prężnie działający na lokalnej scenie muzycznej. Właśnie miała miejsce premiera jego drugiego singla „Letni Dzień”

Teledysk do utworu „Letni Dzień” powstał w Oświęcimiu. W klipie można zobaczyć wiele miejsc z rodzinnego miasta Artysty takich jak Skatepark, niedawno otwarty Park Pokoju, czy dach kamienicy Jakoba Haberfelda. Za realizację teledysku odpowiadało Onecam, czyli Mateusz Kania i Jakub Joniec, a w główne role wcielili się Zuzanna Patyk i Eryk Grochowski. W wideo wystąpili również Marta Janas, Wojciech Kościelniak, Marcin Makulec i Aleksander Widuch. Współpraca między zaangażowanymi w pracę nad obrazkiem przebiegała w przyjemnej atmosferze, co przerodziło się w dobrą zabawę na planie i zaowocowało bijącą na kilometr pozytywną energią w efekcie końcowym.

Utwór został nagrany na wiosnę tego roku w Wally Studio w Pszczynie. Pracowałem nad nim z Michałem Walą i jego żoną Elizą, którzy byli dla mnie olbrzymim wsparciem i pomocą podczas procesu nagrywania i produkcji, za co jestem im naprawdę wdzięczny. Starałem się aby tekst nie był jednoznaczny a wielowymiarowy. Mimo, iż jestem zwolennikiem swobodnej interpretacji przez słuchającego, zdradzę, że utwór na swój sposób opowiada o powrotach w miejsca związane z osobą/osobami, z którymi już nie możemy być i jedyne co nam zostało to wspomnienia wspólnych chwil beztroski podczas słonecznego lata. Jest to też utwór o miłości, która ma tyle odmian, że każdy może interpretować tekst inaczej w odniesieniu do siebie i swoich doświadczeń, co na pewno uczyni go bardziej unikalnym, osobistym i wyjątkowym dla słuchającego. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt: Miastu Oświęcim, Muzeum Jakoba Haberfelda oraz wszystkim tym, którzy pomogli w jego realizacji. Bez nich z pewnością nie dałbym rady – mówi Artysta.

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

Teledysk zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim.

FACBOOK: https://www.facebook.com/marcinjureckifb/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s