Ed Sheeran wydał nową płytę! Album „=” jest już wszędzie! [STREAMING PARTY]

Ed Sheeran wydał nową płytę. „=” to czwarta odsłona serii albumów z symbolami oraz najbardziej dopracowane dzieło w dorobku Sheerana, który ewoluując jako artysta, nie boi się wkraczać na nowe terytorium. Materiał powstawał przez cztery lata po premierze „÷”. W kwestii tekstów to próba oszacowania własnego życia i ludzi, którzy je wypełniają.

Na krążku Ed zastanawia się nad różnymi etapami miłości („The Joker And The Queen”„First Times”„2step”), porusza kwestię straty bliskiej osoby („Visiting Hours”), wytrwałości („Can’t Stop The Rain”) czy ojcostwa („Sandman”„Leave Your Life”), pochylając się również nad swą rzeczywistością i sławą („Tides”). Muzycznie „=” to bogata paleta od charakterystycznych dla Eda gitarowych utworów i ballad na najwyższym poziomie, po mocniejsze, pełne euforii produkcyjne momenty i pierwszy wakacyjny hit w jego katalogu, czyli „Bad Habits”.

Płyta była pisana i nagrywana w Suffolk, Londynie, Szwecji i Los Angeles. Producentami wykonawczymi dzieła są Eda Sheerana są FRED („No.6 Collaborations Project”) oraz Johnny McDaid („Divide”), z kolei współautorami i producentami utworów byli Steve MacJoe RubelAmy WadgeFoy VanceElvira AnderfjardDavid HodgesAndrew WattLou BellNatalie Hemby oraz Ben KwellerBrat SheeranaMatthew, który jest kompozytorem odpowiada za aranżacje smyczkowe w „First Times” i „The Joker And The Queen”. Z kolei okładka powstała na podstawie abstrakcyjnego obrazu autorstwa Eda. Stanowi kolaż zdjęć motyla, który symbolizuje przeplatający się na albumie wątek nowego życie.

„=” to osobista płyta i bardzo ważna dla mnie płyta. W ciągu kilku ostatnich lat moje życie bardzo się zmieniło. Ożeniłem się, zostałem ojcem, doświadczyłem straty bliskiej osoby i nad tym wszystkim próbowałem się zastanowić w nowych utworach. To taki mój album o wchodzeniu w dorosłość i nie mogę się doczekać, kiedy go wszyscy poznacie – opowiada o swoim nowym wydawnictwie Ed.

Polscy fani płytę „=” usłyszą na żywo podczas dwóch koncertów na PGE Narodowym w Warszawie. Występy Eda Sheerana w Polsce zostały zaplanowane na 25 i 26 sierpnia 2022 roku.

STREAMING PARTY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s