Ewa Novel z klipem do singla „Zgubiłam miłość”

„Zgubiłam miłość” to drugi singiel Ewy Novel.   Muzykę skomponowała Ewa Borcz a tekst utworu napisał Michał Zabłocki. W nagraniu artystce towarzyszył Kwartet Galicyjski oraz Paweł Dobrowolski, Robert Kubiszyn, Jacek Korohoda, Krystian Jaworz. Nastrojowy, klimatyczny utwór opowiada o braku miłości, pustce budzącej rozpacz, kiedy samotność popycha nas do szaleńczych wręcz poszukiwań.

Ewa Novel to urodzona w Chicago, obdarzona charakterystyczną barwą głosu wokalistka i autorka tekstów. Warsztat wokalny kształciła pod okiem znakomitych nauczycieli zarówno w Polsce, jak i za granicą. Artystka brała udział w 7 edycji „The Voice of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Znana jest również ze współpracy z zespołem LEVI z którym nagrała dwie płyty: „LEVI” i „Odcienie”. Wygrała Rawa Blues Festival i międzynarodowy Blues Aperitive.

Ewa Novel: Czasami brak miłości budzi rozpacz. Zwłaszcza wtedy, gdy wszyscy najbliżsi odeszli. Pozostała straszliwa samotność i nocne eskapady po pustym mieście – w poszukiwaniu śladów dawnych uczuć. Czy taką miłością można żyć? Współczesny człowiek balansuje na granicy między tym, co jeszcze tylko dziwne i ekscentryczne, a tym, co już szalone. Ale sam fakt poszukiwania rodzi nadzieję na przyszłość. Szaleńcza potrzeba miłości musi kiedyś spełnić się na nowo. Pod warunkiem, że będzie wystarczająco szalona

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s