Zaczynało się niewinnie, a dzisiaj mamy złotą płytę – Three Of Us [WYWIAD]

Poznali się w telewizyjnym programie Bitwa na Głosy 11 lat temu. Dzisiaj ich piosenki są grane i śpiewane w całej Polsce. Ich debiutancki singiel „Szklany sufit” przebojem wdarł się na szczyty list przebojów i osiągnął status złotej płyty.  Mowa o zespole Three of Us, który tworzą Ewa Kapała, oraz bracia Romek Sajewicz i Tomasz Sajewicz. Razem z sercami na dłoni przebili szklany sufit i wielkimi krokami zbliżają się do wydania debiutanckiego albumu. O swoich początkach, złotej płycie, nadchodzącym albumie, muzycznych inspiracjach i aspiracjach w rozmowie z M MAG jednym głosem odpowiadają Three Of Us.

M MAG: Serdecznie gratuluję pierwszej złotej płyty! Jakie to uczucie zdobyć złoto z debiutanckim singlem?

Three Of Us: Uczucie jest najlepsze na świecie! Jesteśmy wzruszeni, to dla nas ogromny sukces i spełnienie marzeń.

M MAG: Ponad 10 lat zajęło Wam dojście do wniosku, że jesteście dla siebie muzycznie stworzeni. Co tak długo? (śmiech) 

Three Of Us: Tak! Znamy się długo, ale 10 lat temu nie planowaliśmy tego, że nasze drogi połączą się muzycznie i że stworzymy zespół! Bardzo się lubiliśmy i lubimy nadal (hahah), ale dopiero kilka lat temu zaczęliśmy razem tworzyć wspólny projekt muzyczny. Zaczynało się niewinnie, a dzisiaj mamy złotą płytę – to jest czad!

M MAG: Gracie muzykę, którą trudno zaszufladkować jako pop sensu stricte. W gatunku, który tworzycie wyraźnie słychać wpływ amerykańskiego country (Szklany sufit), ale też reggae (Razem), czy rocka (Serca na dłoni). Jakie są Wasze muzyczne inspiracje?

Three Of Us: Inspiracją są amerykańskie country zespoły, między innymi Litte Big Town, czy Lady A (Antabellum), ale nasza muzyka, którą tworzymy to szeroko pojęty pop.  Nasza debiutancka płyta może zaskoczyć odsłonami różnych gatunków muzycznych ☺.

M MAG: Współpracujecie z genialnymi twórcami – Marcinem Kindlą (muzyka) i Wojtkiem Byrskim (teksty). Od czego to się zaczęło.

Three Of Us: Wszystko zaczęło się od „Szklanego sufitu”, kiedy to Marcin Kindla, nasz producent i kompozytor, przesłał nam melodie i tekst i „zażarło”! Całość bardzo do nas pasowała i mamy to ! Mamy też to szczęście śpiewać i przekazywać, we własnych interpretacjach, piękne teksty napisane przez Wojtka Byrskiego.

fot. materiały prasowe / Magic Records

M MAG: Kiedy, jeśli nie teraz — to motto Three Of Us?

Three Of Us: Zdecydowanie! Cała nasza trójka jest w najlepszym czasie swojego życia, na spełnianie i realizacje muzycznych marzeń. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i mamy nadzieję, że to „teraz” będzie trwać długo. 

M MAG: Razem można oszukać nawet dawno przesądzony los?

Three Of Us: Szczególnie, kiedy los bywa tak przewrotny… My mamy to szczęście, że jest nas troje i to jest to chyba naszą siłą.

M MAG: Z sercem na dłoni jesteśmy silniejsi, czy bardziej podatni na zranienie?

Three Of Us: Chyba nikt nie ma na to złotej zasady. Trzeba być ostrożnym!

M MAG: Sens w tym, że gdy coś się kończy, coś się zaczyna?

Three Of Us: Dobrze znasz nasze teksty?! (śmiech). „Najlepszy czas”, nasz utwór właśnie o tym mówi, podczas narywania ja (Ewa) miałam autentyczne wzruszenie. My też zamknęliśmy swoje osobne muzyczne dogi i rozpoczęliśmy RAZEM, czyli tak jest, że coś się kończy coś zaczyna i w tym cały sens! Przekaz wydaje się jednoznaczny ☺

M MAG: Zdarzał Wam się miesiąc miodowy numer dwa?

Three Of Us: POMIDOR (hahaha)

M MAG: Drogi naszych marzeń, raczej kręte, czy raczej bezwypadkowe?

Three Of Us: Czasami kręte… ale za zakrętami często czekała „piękna prosta” i na szczęście bezwypadkowe. Mamy to szczęście, iż otrzymujemy dużo wsparcia i spotykamy na swoich życiowych drogach wspaniałych ludzi. Dziękujemy za to wszystkim i każdemu z osobna.

M MAG: Na swoim koncie macie już wystarczającą ilość singli na EP ale wiem, że w planach jest album długogrający. Kiedy możemy się go spodziewać? 

Three Of Us: To już! Tuż, tuż! Listopad to miesiąc premiery naszej wymarzonej płyty. Nie możemy się doczekać. Wszystko jest właśnie dopinane na ostatni guzik 😊

M MAG: W takim razie odliczam dni! Możecie już na tym etapie zdradzić tytuł krążka? 

Three Of Us: Kto zgadnie? Podpowiedź jest taka: „kiedy, jeśli nie teraz, nie my to kto”?!

M MAG: Chyba znam odpowiedź (śmiech). Szykujecie jakieś niespodzianki w związku z debiutanckim wydawnictwem?

Three Of Us: Na pewno będzie promocja płyty i znajdą się niespodzianki – obserwujcie nas na mediach społecznościowych 😊 Mam nadzieję, że będziecie z nami. 

M MAG: Muzycznie (lub nie), czego można Wam życzyć? Jakie są Wasze marzenia?

Three Of Us: Zdrowia, bo bez tego to ciężko😊 Dobrych ludzi wokół nas i dużo koncertów, bo spotkania z publicznością to najlepsza energia do dalszego tworzenia i działania! Dają nam mnóstwo szczęścia i radości. 

M MAG: W takim razie tego Wam życzę i trzymam mocno kciuki za kolejne trasy koncertowe, złotka i platyny. Dzięki za rozmowę.

Three Of Us: Dziękujemy i mocno ściskamy!

Rozmowę dla M MAG przeprowadziła Beata Ejzenhart

TELEDYSKI/LYRIC VIDEO

SZKLANY SUFIT (singiel osiągnął status Złotej Płyty)

SERCA NA DŁONI

RAZEM

DROGI NASZYCH MARZEŃ

WPADNIJ PO DRODZE

NAJLEPSZY CZAS

SOCIAL MEDIA

Facebook: https://www.facebook.com/threeofusofficial 

Instagram: https://www.instagram.com/three_of_us_official/ 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCDogZwMln5CJ4_HN3621C1Q 

Spotify: https://open.spotify.com/artist/1FqQWqnermrjg7IhFi0Nzw?si=ljZfgBEiR4iRG5HNpY2BKQ 

One Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s