NABÓR DO MUSIC EXPORT POLAND ACADEMY

Music Export Poland Academy to pierwszy w Polsce program edukacyjny, którego celem jest wsparcie artystów i managerów w rozwoju kluczowych kompetencji eksportowych.

Jest to 7-tygodniowy kurs skoncentrowany na rozwoju siedmiu kluczowych obszarów kompetencyjnych, niezbędnych do projektowania przemyślanego planu rozwoju na rynkach zagranicznych. Co ważne, program oparty jest na założeniach pracy projektowej i stanowi zamkniętą całość. Bezpośrednim efektem udziału w programie ma być stworzenie strategii eksportowej, osadzonej w konkretnym przedziale czasowym. Uczestnicy, którzy wezmą aktywny udział w Music Export Poland Academy otrzymają certyfikat ukończenia programu.

Do udziału w naborze zapraszamy menadżerów i artystów samozarządzających się, którzy aktywnie działają na rynkach zagranicznych i chcieliby wzmocnić oraz poszerzyć swoje kompetencje.

Wymagania:

▪️ Obecność na co najmniej sześciu dwudniowych zjazdach, przy czym udział w pierwszym i ostatnim zjeździe (w dniach 6–7 listopada i 18–19 grudnia) jest obowiązkowy

▪️ Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (część warsztatów będzie prowadzona po angielsku)

Chętni proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszenia do dnia 31.10.2021 r.

Link do formularza zgłoszenia dla managerów:
https://biuro970071.typeform.com/to/oX0BbEVM

Link do formularza zgłoszenia dla artystów:
https://biuro970071.typeform.com/to/lJTNJePt

O wynikach naboru uczestnicy zostaną poinformowani mailowo najpóźniej 3 listopada 2021 r.

Zajęcia będą prowadzone w soboty i niedziele, przybiorą formę hybrydową, co znaczy, że na co drugi zjazd uczestnicy zostaną zaproszeni do siedziby Music Export Poland w Warszawie lub warsztaty przybiorą formę spotkań on-line.

Wszystkie warsztaty i sesje warsztatowe zostaną zrealizowane przez doświadczonych ekspertów branży muzycznej z Polski i zagranicy przy wsparciu edukatorów dbających o jakość i atrakcyjność procesu uczenia.

Music Export Poland Academy jest konsekwencją „Badania potrzeb edukacyjnych artystów i profesjonalistów polskiej branży muzycznej zainteresowanych eksportem”.

Program został oparty o rekomendacje zawarte w raporcie (https://tiny.pl/9gkxl) z badania, precyzyjnie opisującym potrzeby edukacyjne polskiej branży muzycznej zainteresowanej rozwojem kariery na zagranicznych rynkach. Co istotne, proces badawczy został zrealizowany w wyjątkowym dla branży okresie, czyli od marca 2020 r. do lutego 2021, jego wyniki uwzględniają zatem aktualne obserwacje i uwzględnia zmiany, które zaszły w postpandemicznym świecie.

Music Export Poland Academy jest wynikiem działań Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Fundacji Music Export Poland.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s