Francuzi pokochali Juli Chan z Polski

JUŻ 25 STACJI RADIOWYCH WE FRANCJI GRA ODŚWIEŻONĄ WERSJĘ „JOE LE TAXI” W WYKONANIU POLKI

Juli Chan sięgnęła po „Joe Le Taxi” – klasykę i kwintesencję POP z lat osiemdziesiątych. Wprowadzając współczesne brzmienia do nowej aranżacji utworu, po swojemu i z wdziękiem bawi się znaną melodią – w zmysłowym języku francuskim. Odświeżona przez 17-letnią wokalistkę wersja wielkiego hitu z lat osiemdziesiątych, grana jest właśnie w rozgłośniach radiowych we Francji, a także w Belgii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Francuskiej Gujanie oraz we Włoszech.
Powrót wielkiego radiowego hitu sprzed 30 lat szczególnie ciepło przyjęli francuscy radiowcy. „Joe Le Taxi” w wykonaniu polskiej „Dżuliczanki” we Francji można usłyszeć nawet kilkanaście razy dziennie, między innymi na antenie Radia Pitchoun, Station Millenium, Est FM, Chic Radio Hits, Plage FM, DFM FM, Radia Zone 26, Radia Saint Dié czy paryskiego Hits 1 Radia. Już ponad 25 stacji we Francji zdecydowało się na pokazanie francuzom delikatnego głosu pięknej Juli Chan a codziennie pojawiają się nowe stacje radiowe które decydują się na emisję.

JOE LE TAXI NA SZCZYCIE POLISH DANCE CHARTS

W Polsce – według zestawienia DJ Top 50 portalu DJ Promotion, które powstaje co siedem dni na bazie raportów DJ’ów z set list granych przez nich w klubach i na imprezach, Joe Le Taxi w wykonaniu Juli Chan znalazło się na wysokim, piątym miejscu, awansując o 4 pozycje w porównaniu do zestawienia z poprzedniego tygodnia.

Julia Chmielarska to eteryczna i dziewczęca wokalistka, od 2020 roku występująca pod pseudonimem Juli Chan. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie CLEO w muzycznym talent-show The Voice Kids 2.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s