Polaczek z nowym singlem „Suple”

Robert Przybysz (Polaczek) publikuje kolejną piosenkę, w której palce maczał, również po raz kolejny Rafał Matuszak (Coma). W tym numerze Polaczek wraca, po elektro hip hopowym wypadzie w „Kosmosie”, do solidnego, rockowego grania.

Suple to pulsujące, alternatywne brzmienie a także opowieść o ciemnych i jasnych stronach miłości. Tytułowe Suple (suplementy) to metafora do żaru, smutku, radości, uniesień, poczucia bezpieczeństwa wszystkich tych skrajnych elementów bez których taki stan nie ma racji bytu. Ostatecznie miłość przyrównana do niezwykle silnej substancji, która może uskrzydlać lub uśmiercać. Muzyka do Supli to efekt pracy Rafała Matuszaka (jako producenta muzycznego i basisty), oraz Przemka Kuczyńskiego (perkusja), Przemka Dominiaka (gitara), Roberta Przybysza – Polaczka (wokal). Za miks i master odpowiada Tomasz Zed Zalewski.

Słuchaj w streamingach: https://ffm.to/PolaczekSuple

„Suple” – słowa: Robert Przybysz, muz.: Rafał Matuszak / Robert Przybysz

POLACZEK:

5 września 2017 roku zadebiutował singlem oraz klipem „Skrzydła” , jako niezależny twórca.

Kolejne single które ukazały się w niewielkich odstępach czasu to „Ojczyzna” oraz „Ogród” – opublikowany jako live z koncertu w niszowym „Domu Sztuki„ Jacka Olejniczaka w łodzi. Kolejny, akustyczny singiel zarejestrowany w Studio Radia Łódź to „W jedno z twoich miejsc” do którego powstał video klip wyreżyserowany przez Polaczka, od lat zawodowo związanego z branżą fotograficzną i filmową. Gościnnie w chórkach do singla wystąpiła Eliza Tkacz. W sesji w studio radia Łódź wzięli udział także Rafał Napieralski ( obecnie gitarzysta w BRUKLIN ), Dawid Rudzki ( obecnie gitarzysta w BRUKLIN) , Marek Czmochowski.

Ciekawym akcentem tej współpracy był występ na festiwalu Spinbreak w Poznaniu.

Po krótkiej przerwie nawiązuje współpracę z Rafałem Matuszakiem, basistą zespołu COMA, który wziął na siebie rolę producenta muzycznego. Skład zasilił Przemek Dominiak na gitarze oraz Przemek Kuczyński na instrumentach perkusyjnych.

Na tą chwilę efektem owej współpracy jest 6 gotowych singli. Premiera pierwszego z nich „Żelbeton” miała miejsce we wrześniu 2020. „Żelbeton” zagościł na kilku playlistach między innymi na 1 miejscu Listy Przebojów Radio Rzeszów czy w propozycjach do notowania Turbo Top w Antyradio

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s