Patrick The Pan – “Miło Wszystko” na winylu – rusza przedsprzedaż płyty!

Edycja winylowa płyty „Miło Wszystko” to wydawnictwo pod wieloma względami szczególne. Pomijając fakt, że jest to wersja bardzo limitowana, jest to pierwsze wydawnictwo na wosku w historii projektu. Oprócz zupełnie nowej (względem wydawnictwa CD) oprawy graficznej płyta zawiera też niemałą niespodziankę muzyczną, której szczegóły zostaną ujawnione dopiero w dniu premiery winyla.

„Miło Wszystko” to czwarty studyjny album Patricka the Pana, który jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcje.

Album można już zamawiać w preorderze, na stronie KulturalnySklep.pl

„Miło Wszystko” to album odsłaniający całkowicie nowe oblicze artysty. Płyta jest odwrotnym biegunem do tego, co Patrick the Pan tworzył wcześniej. To przede wszystkim postawienie na prostotę, przebojowość i na pozytywne uczucia, których ciężko było doszukać się w poprzednich wydawnictwach artysty. „Miło Wszystko” nie jest albumem koncepcyjnym, jednak największym jego spójnikiem jest to, że każda z piosenek jest stworzona po to, aby było każdemu z nas po prostu… Miło.

„Miło Wszystko” to również pierwsze wydawnictwo, do którego został wpuszczony inny tekściarz. Dominika Kubeczka, partnerka Patricka the Pana miała spory udział w kreacji słownej utworów takich jak „Porozmawiajmy o Emocjach” czy „Trochę Mniej” Każda z dziewięciu piosenek, które znalazły się na albumie, została stworzona w okresie lockdownu. Teraz, gdy pojawiła się nadzieja na lepsze jutro, Patrick the Pan oddaje swoje czwarte dziecko w Wasze ręce.

Do tej pory ukazały się single: “Porozmawiajmy o Emocjach”“Trochę Mniej”“Toronto” oraz “Nie Chcę Psa”.

Album “Miło wszystko” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://ffm.to/PatrickThePanMiloWszystko

*

ROZSTANIA ZAWSZE SĄ BOLESNE, ALE NIE ZAWSZE MUSZĄ WYGLĄDAĆ JAK W FILMACH 
– PATRICK THE PAN [WYWIAD DLA M MAG] 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s