Jason Derulo „Acapulco”

Z Jasonem Derulo lato trwa dłużej. Posłuchaj nowego singla „Acapulco”. Zgub się w dżungli z muultiplatynowym gwiazdorem – zobacz klip do nowego singla.

Multiplatynowy gwiazdor, Jason Derulo, przedłuża wakacje swym nowym przebojowym singlem „Acapulco”. Teledysk do piosenki wyreżyserował sam wokalista. W klipie widzimy Derulo na plaży i zagubionego w magicznej dżungli. „Acapulco” już rozgrzewa TikToka i parkiety za sprawą swego niesamowitego tanecznego rytmu. Jason niedawno zaprezentował milionom swych fanów na TikToku instrumentalną wersję „Acapulco”.

POSLUCHAJ W STREAMINGU

Uznany przez magazyn „Rolling Stone” „koronowanym księciem TikToka” i umieszczony na najwyższej pozycji wpływowego zestawienia „Future 25” przygotowanego w numerze „Future of Music”, Jason Derulo jest jedną z największych gwiazd TikToka i sprzedającym platynowe płyty aktywnym muzykiem. Jest również wszechstronnie utalentowanym wokalistą i autorem piosenek, cyfrowym guru i artystą estradowym, który na TikToku przyciągnął 49 milionów followersów i zgromadził 1,1 miliarda polubień dzięki swym oryginalnym dźwiękom, które zainspirowały ponad 19 milionów filmików.

BIO
Jason Derulo

Definiujący gatunki, kreatywny i otwarty na nowe wzywania Jason Derulo zapewnił sobie status jednego z najbardziej dynamicznych gwiazdorów na popowej scenie. Od przełomowego, 5-krotnie pokrytego platyną singla „Whatcha Say”, ten nagradzany artysta sprzedał ponad 200 milionów płyt na całym świecie. Do ostatnich sukcesów Derulo należy zaliczyć jego pozycję na TikToku, gdzie zajmuje 11. miejsce wśród najbardziej wpływowych użytkowników i 4. pozycję wśród najliczniej obserwowanych mężczyzn. Średnio jego posty mają 5 milionów odsłon.

Obecnie Jason Derulo pracuje nad piątym albumem i pierwszym nagranym dla wytwórni Atlantic. Niedawno opublikował serię przebojowych singli jako niezależny artysta. Znalazły się wśród nich „Lifestyle (Feat. Adam Levine)”, „Take You Dancing” – miłosna piosenka epoki pandemii, która zainspirowała pół miliona klipów na TikToku. Nie można też zapominać o piosence ze szczytu list przebojów, czyli pokrytej podwójną platyną „Savage Love (Laxed – Siren Beat)”, która nagrali Jason Derulo i Jawsh 685. Utwór doczekał się też remiksu BTS, docierając na 1. miejsce listy Hot 100 Billboardu i znalazł się na szczycie zestawień w 16 krajach. Jako wielowymiarowy twórca, Jason ugruntował sobie również pozycję jako aktor i biznesmen, inwestując w Catch L.A. czy Rumble Boxing, jest współudziałowcem Bedlam Vodka a także wypuścił linię suplementów fitness z Najafi Group oraz BodyBuilding.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s