Djengi „Wszyscy pijani”

Djengi prezentują najnowszy singiel „Wszyscy pijani”, który bez wątpienia usłyszycie na wielu nadchodzących imprezach. Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.   

Wiecie jak to bywa na weselach – zawsze ktoś jest TYM wujkiem, który wszystkich zawstydza; TYM ziomkiem Pana Młodego, który myśli, że jest wodzirejem imprezy; TĄ dziewczyną, która z eleganckiej damy, staje się lwem parkietu i zamyka imprezę o 6 rano dopytując, gdzie jest jeszcze wino. 

To wszystko i więcej zobaczycie w klipie z filmu „Teściowie”, a nie zobaczycie w kinie. 

OSTRZEGAMY: ten utwór wchodzi w głowę, jak zimna wódka na weselu!  

⬇⬇⬇ 

Posłuchaj ‘Wszyscy pijani’ w serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/DjengiWszyscyPijani 

Djengi to projekt muzyczny, który zadebiutował w sieci pod koniec czerwca 2021 roku. Do tej pory światło dzienne ujrzały dwa single – ,,Piniondze” oraz ,,Mielno”. Co ciekawe, projekt został zainicjowany bez ujawniania twarzy jego składu! 

Djengi tworzą Michał Gała oraz Radosław Kapias – dwójka przyjaciół, która na co dzień aktywnie działa w internecie. Od lat kochają muzykę i wreszcie zdecydowali się także ją tworzyć!  

Śledź Djengi na Instagramie: @djengiofficial 

https://www.instagram.com/djengi_official/

— 

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna i Adam Woronowicz) początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary. 

„Teściowie” to szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To nie jest kolejna komedia romantyczna – to film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel. 

,,TEŚCIOWIE” – Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna i Adam Woronowicz w komedii roku!  

Film w reżyserii Kuby Michalczuka w kinach od 10 września 2021. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s