Adam Nowak i Akustyk Amigos „Który jestem”

Nowy singiel oraz lyric video do utworu „Który jestem” z niedawno wydanego albumu „Pół płyty” zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos.

Z inspiracji wszelkich poszukiwań to dotyczące tożsamości, jej poszukiwania, wydaje się ważne dla każdego obywatela, w każdym kraju. Określenie samego siebie pośród innych jednostek składających się na organizm narodu może jednocześnie określać przynależność lub osobność. Polecamy ten utwór. 

Do utworu powstało lyric video, które można obejrzeć poniżej:

Adam Nowak, gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu Raz Dwa Trzy. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „album roku”, „piosenka roku” i „autor roku”. W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości. 

Z grupą Adam Nowak i Akustyk Amigos wokalista wyrusza w nową muzyczną podróż zainspirowaną połączeniem doświadczeń i dokonań wytrawnych muzyków: Karima Martusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). Na linii zarówno artystycznego, jak i towarzyskiego porozumienia oraz z potrzeby grania niezależnie od macierzystych grup, powstał autorski projekt Adama Nowaka będący kwintesencją zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo.  

Koncerty zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos to bliskie spotkania z publicznością, pozbawione sztywnych ram i pełne improwizacji. 

Na płycie Adam Nowak i Akustyk Amigos znalazł się całkowicie autorski repertuar, a na koncertach można się spodziewać się również kompozycji wybitnych polskich autorów – Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego, czy Zbigniewa Herberta.  

Album jest dostępny w sprzedaży na kulturalnysklep.pl, empik.com oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/muzyka/pol-plyty-nowak 

Posłuchaj albumu w serwisach cyfrowychhttps://bit.ly/2HOKh6X

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s