TAK BRZMIĄ WAKACJE! POSŁUCHAJCIE NOWOŚCI SINGLOWYCH OD MY NAME IS NEW

Lato to dla wielu osób czas błogiego wypoczynku. Nie jest tak w przypadku artystów projektu My Name Is New, którzy ciężko pracują, aby móc dzielić się swoją twórczością ze słuchaczami. Dziś swoje nowe piosenki przedstawiają Raf Skowroński, Maciej Tacher oraz sedguy.

Za lipcowymi premierami w MNIN stoją wyraziści wokaliści, którzy reprezentują różne style muzyczne. W dzisiejszych propozycjach będziemy mieli okazję posłuchać reprezentanta takich gatunków jak r’n’b czy soul, miłośnika gitarowych brzmień i jazzu czy artystę świetnie czującego się w popowych kompozycjach. Wszystkie te propozycje, choć różne od siebie, doskonale wpisują się w atmosferę wakacji.

Dzisiejsze premiery otwiera Raf Skowroński i jego “Miło Cię Poznać”. Jest to drugi, po utworze “Wody Łyk” singiel wokalisty, autora tekstów, a także kompozytora, który wcześniej związany był z elektroniczno-folkowym zespołem JÓGA. Obecnie skupia się na solowym projektem, w którym miesza takie style jak r’n’b, soul czy elektronikę. W jego twórczości można doszukać się muzycznych inspiracji takimi artystami jak SZA, Björk, ELIZA czy Frank Ocean. Najnowsza piosenka Rafa opowiada o byciu zmęczonym ciągłym poznawaniem nowych ludzi i nieustannym szukaniem miłości. To utwór, który przedstawia strach przed byciem szczerym względem samego siebie oraz strachem przed podjęciem ryzyka. “Miło Cię Poznać” to kolejna zapowiedź epki artysty, która pojawi się jesienią w My Name Is New Label.

Klip do piosenki “Miło Cię poznać” jest już dostępny na kanale KayaxTV w serwisie Youtube.

Kolejnym wykonawcą, który podzielił się swoim nowym singlem z fanami jest Maciej Tacher – songwriter, który balansuje na pograniczu różnych gatunków muzycznych. Jak sam mówi: “Punktem wyjścia jest dla mnie piosenka – niebanalna, oniryczna, nie do końca poważna, nie zawsze śmieszna…”. W ramach projektu MNIN wydał trzy piosenki. W 2020 roku wydał w My Name Is New Label album “Pudełko na buty”, na którym opowiadał romantyczne, często baśniowe, ale nie pozbawione popkulturowych odniesień historie. Dziś wraca ze zmysłową piosenką “Dziewczyno z wydm”. Jest to senna Bossa Nova, która opowiada letnią historię miłosną – pełną słońca, czułości i beztroski. Singiel pojawi się na najnowszym albumie Tachera, który podobnie jak płyta “Pudełko na buty”, zostanie wydany w My Name Is New Label.

Teledysk do utworu “Dziewczyno z wydm” można znaleźć na kanale KayaxTV w serwisie Youtube.

Dzisiejsze premiery zamyka “Twarda ziemia” od Piotra Kazimierczuka, który działa pod pseudonimem sedguy. Opowiadając o swoim solowym projekcie zaznacza, że “powstał on na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w zespołach”. Z My Name Is New wydał do tej pory cztery single. Jego piosenka “Jesteś Północą” znalazła się na powstałej z okazji Pride Month w 2020 roku kayaxowej składance “Music 4 Queens & Queers”. Nadmorski, wakacyjny klimat i tatrzańskie powietrze są tłem dla wspomnień, które w romantyczne letnie wieczory często wracają ze zdwojoną siłą. Teledysk do “Twardej ziemi” nieprzypadkowo pokazuje artystę, który w pocie czoła ćwiczy na plenerowej siłowni. W końcu ból fizyczny to podobno znakomite lekarstwo na bolącą duszę.

Zobaczcie klip piosenki “Twarda ziemia” na kanale KayaxTV na platformie Youtube. 

Tak prezentuje się lipiec w projekcie My Name Is New. Jesteśmy pewni, że dzisiejsze muzyczne propozycje będą towarzyszyć słuchaczom nie tylko podczas ciepłych letnich wieczorów, lecz zostaną z nimi jeszcze na długo, bez względu na porę roku.

 

O projekcie MNIN:

My Name Is New to label wydawniczy promujący artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:

kayax.lnk.to/mynameisnew 

Facebook:

facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram:

instagram.com/mynameisnew.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s