Małżeństwo gejów chce wystąpić w Opolu!

Znana para gejów Jakub i Dawid chce wystąpić w konkursie „Premier” na tegorocznym festiwalu w Opolu. O zarejestrowaniu ich zgłoszenia przez TVP poinformowali właśnie na swoim profilu społecznościowym. Co na to Jacek Kurski?

Jakub i Dawid to para YouTuberów, która zasłynęła kilka lat temu tworząc własne teledyski do znanych utworów. Ich nagrania doceniły takie sławy jak Roxette, Mariah Carey, czy Beata Kozidrak. W tym roku para nagrała swój debiutancki singiel pt. „Inni” i to właśnie ten utwór został zgłoszony do konkursu „Premiery” w Festiwalu w Opolu.

O swoim pomyśle para pisze na swoim profilu społecznościowym:

Skoro TVP funkcjonuje także za nasze pieniądze, a jej hasło brzmi „Bądźmy Razem”, to uznaliśmy, że super byłoby zobaczyć na opolskiej scenie tęczowe barwy i tuż przed zamknięciem listy, wysłaliśmy nasze zgłoszenie. Aby było jeszcze bardziej tęczowo, do wspólnego występu zaprosiliśmy wspaniały chór LGBT – Voces Gaudii”

O swoich szansach na udział w koncercie Jakub i Dawid piszą tak:

Podczas rozprawy sądowej, którą trzy lata temu założyliśmy TVP, a która trwa do dziś, przedstawiciele stacji przekonują, że w TVP nie ma miejsca na dyskryminację ze względu na orientację seksualną, a stacja jest tolerancyjnym i otwartym dla wszystkich miejscem. Wiedząc, że wszystkie decyzje w TVP, także te dotyczące Opola, osobiście podejmuje Jacek Kurski, swoim zgłoszeniem mówimy: Jacek – sprawdzamy!”

Czy zobaczymy małżeństwo Jakuba i Dawida na opolskiej scenie?

Utwór „Inni” został skomponowany przez znanego ze współpracy z Dodą i Dawidem Kwiatkowskim – Patryka Tylzę, a za aranż odpowiada jeden z najlepszych gitarzystów w Polsce – Sebastian Piekarek z zespołu Ira.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s