Matt Dusk & Natalia Kukulska „One Note Samba / Samba Na Jedną Nutę”

 Matt Dusk i Natalia Kukulska we wspólnym utworzeOne Note Samba / Samba Na Jedną Nutę„!

Piosenka ‘One Note Samba / Samba Na Jedną Nutę’ to zapowiedź albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’, kontynuacji świetnie przyjętego albumu ‘Sinatra with Matt Dusk’, który uzyskał status złotej płyty i który promowały takie single jak My Way/ Szczęście jest we mnie – z wokalami Zbigniewa Wodeckiego i Learnin’ the Blues/ Już wiesz co to blues – z Kubą Badachem! 

Premiera albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ zaplanowana jest na jesień 2021 roku. 

Matt Dusk o najnowszym singlu i współpracy z Natalią Kukulską:  

Pierwszy raz usłyszałem głos Natalii za sprawą mojej żony wiele lat temu, ale pomysł nawiązania z nią współpracy podsunął mi mój przyjaciel dopiero niedawno. Zobaczyłem jej wykonanie podobnej piosenki z moim przyjacielem Kubą Badachem na festiwalu Wodecki Twist i byłem pod ogromnym wrażeniem. Jako fan Bossa Novy odkryłem polską wersję One Note Samba ze słowami autorstwa Jonasza Kofty zaśpiewaną przez Hannę Banaszak. Wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł na dwujęzyczną wersję, w której głos Natalii Kukulskiej pasowałby idealnie ze względu na jej piękny ton i ogromną artystyczną skalę. 

Matt Dusk to dobrze znany kanadyjski wokalista, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych („Good News”, „JetSetJazz”) i platynowych albumów („Just The Two of Us”, „My Funny Valentine”, „Old School Yule”). Doświadczony wokalista, fantastyczny showman ze świetnym poczuciem humoru i zakochany w Polsce (ze wzajemnością!) Artysta. Laureat wielu nagród w tym Diamentu Trójki i Róż Gali 2016 w kategorii muzyka. W Polsce Matt Dusk ma na koncie współpracę z wieloma wybitnymi artystami, między innymi z Margaret (wspólny album „Two Of Us”), Sanah, Kubą Badachem, Rafałem Brzozowskim czy Agą Zayran. 

Do grona Artystów, których Matt Dusk zaprosił do współpracy dołączyła również Natalia Kukulska, jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich piosenkarek. Autorka tekstów i współautorka muzyki, która na swoim koncie ma wiele złotych, platynowych, a nawet multiplatynowych wyróżnień. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 7 lat. Jej dziecięce albumy sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy, zdobywając pierwszą Platynową płytę w historii polskiej muzyki. Ostatni album Natalii – „Czułe struny”, zawierający utwory Fryderyka Chopina w nowych, symfonicznych aranżacjach, do których wokalistka i zaproszone przez nią artystki stworzyły warstwę liryczną, szybko zdobył serca słuchaczy – zarówno fanów muzyki popularnej, jak i miłośników twórczości Chopina, pokrywając się złotem, a następnie uzyskując status Platynowej Płyty. 

Posłuchaj w serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/DuskKukulska 

Matt Dusk: 

https://www.mattdusk.com/

https://www.facebook.com/MattDuskPage

https://www.instagram.com/mattdusk

Natalia Kukulska: 

https://www.nataliakukulska.pl/

https://www.facebook.com/NataliaKukulska

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s