Tymek, Karaś, Urbański „Oczko w głowie” by: Jakub Graczyk, MyloTylo, Math Klee i szatt [4 wersje]

Do sieci trafiły trafiły cztery nowe wersje przebojowej kompozycji “Oczko w głowie” Tymka, za które odpowiedzialni są kolejno producenci: Jakub Graczyk, MyloTylo, Math Klee oraz szatt.

Pod koniec zeszłego roku wytwórnia Kayax opublikowała dość zaskakująco nowy singiel Tymka, który od strony muzycznej przygotowali Kuba Karaś (The Dumplings, Karaś/Rogucki) oraz Wojtek Urbański (RYSY, Urbanski). Piosenka bardzo szybko stała się hitem, czego najlepszym dowodem są liczby – ponad 7,5 miliona streamów na platformie Spotify i 10 milionów odtworzeń teledysku w serwisie YouTube. Teraz dostaliśmy nowe wersje utworu w postaci remiksów.

Wygrana czwórka została wyłoniona dzięki konkursowi, który wraz z Kayaxem organizował Wojtek Urbański.

Spośród ponad 250 rozstrzelonych brzmieniowo zgłoszeń, artyści, którzy odpowiedzialni są za oryginał “Oczka w głowie”, wyłonili ich zdaniem najciekawsze, najbardziej kreatywne i zaskakujące remixy. Choć każdy z nich brzmi inaczej, to elementem wspólnym jest tu elektronika i jej pełna paleta stylistyczna. Każdy z editów otrzymał także swoją okładkę, za które odpowiedzialny jest Jakub Dmuchowski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s