Caroline Jop „my dear m”

Ukazał się nowy singel Caroline Jop zatytułowany „my dear m” pochodzący z jej debiutanckiej płyty „Ventrem”.

Caroline Jop: „„my dear m.” to utwór, który powstał w momencie, w którym nie miałam absolutnie żadnej motywacji na nic w życiu. Dla mnie, ta piosenka jest współczesną litanią, wołaniem o pomoc i prośbą, aby ten stan bezwładu się już skończył”.

Utwór „my dear m” powstał we współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records, która pomaga aspirującym wokalistom w tworzeniu swojego własnego materiału muzycznego. – Praca nad debiutanckim albumem Karoliny to przygoda nie tylko dla samej artystki, ale także dla nas i całego zespołu w inkubatorze, wytwórni muzycznej Delphy. Karolina rozwija skrzydła i to, że jest dostrzegana przez coraz szersze grono odbiorców, jest dla nas wspaniałe. Piosenka po piosence, słuchacze odkrywają prawdziwe, smutne wnętrze wokalistki – mówi Rafał Konieczny, właściciel wytwórni Delphy Records i producent wykonawczy albumu „Ventrem”.

Za piątą piosenką z albumu stoi songwriterka z Zuzanna Ossowska, znana pod pseudonimem artystycznym OS.SO oraz producent muzyczny Michał Zachariasz z projektu Jan Serce. Do utworu powstała piękna animacja, dostępna w serwisie YouTube.

Caroline Jop to rozpoczynająca swoją karierę 20-letnia wokalistka z Warszawy, która ma na koncie już pięć autorskich utworów, z czego cztery ostatnie są częścią i zapowiedzią jej debiutanckiego albumu pt.: „Ventrem”. 20 kwietnia została opublikowana piosenka pt.: „na pierwszym planie”,  4 maja drugi utwór – „kwiaty”, 17 maja trzeci utwór „couldn’t get enough”, zaś 1 czerwca – „strach”.

Ma już ponad 2000 słuchaczy miesięcznie na Spotify i 100 000 wyświetleń swoich piosenek na YouTube. Ma na koncie wywiady min. dla Marka Sierockiego (Teleexpress) i Bogdana Fabiańskiego (Radio dla Ciebie).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s