Kasia Dereń „Niespokojnie”

9 czerwca odbyła się premiera piosenki „Niepokojnie” – kolejnego i wyczekiwanego singla Kasi Dereń – utalentowanej wokalistki, finalistki drugiej edycji The Voice of Poland. 

Kasia przez wiele lat swojej artystycznej drogi współpracowała z wieloma szanowanymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, którzy niejednokrotnie inspirowali ją muzycznie. Można ją usłyszeć w wielu wydarzeniach medialnych i projektach telewizyjnych. 

W chwili obecnej bogatsza o te wszystkie doświadczenia kontynuuje najważniejszą przygodę ze swoim autorskim materiałem. ‚Niespokojnie’ do którego słowa napisał Mateusz Krautwurst, to utwór o rozstaniu oraz, walce o siebie i stawieniu czoła kolejnej sytuacji w życiu. Bohaterka z optymizmem patrzy w przyszłość. Za muzykę i produkcję odpowiadał Piotr Walicki. 

Dokończenie debiutanckiej płyty Kasi Dereń

Kochani! Jesteście ze mną od początku i dobrze wiecie jak dużo znaczy dla mnie Wasza obecność i to, że wspieracie mnie już tyle lat i wciąż czekacie.

Tak jak ogłosiłam to jakiś czas temu idę do przodu, wydaje kolejne single i oddaję je w Wasze ręce.

Tym razem nikt i nic mnie już nie zatrzyma i będzie płyta! Nie mam współpracy z żadną dużą wytwórnią, a wszystko co przekazujemy Wam do słuchania finansuję z własnej kieszeni. Czuję się na 100% wolna i bardzo mi z tym dobrze

Droga, którą wybrałam być może jest dłuższa, ale zapewniam Was, że jestem blisko celu.

Nieraz zdarzają się w naszym życiu dobre rzeczy i spotykamy na swojej drodze dobrych ludzi. Tak właśnie 2 miesiące temu zgłosił się do nas człowiek, który bezinteresownie chciał pomóc finansowo, by płyta mogła ukazać się już na jesień. Po wielu rozmowach, działaniach formalnych podjęliśmy decyzję, że działamy, przyspieszamy i będzie to realne! Niestety na pewnym etapie zostaliśmy po prostu oszukani i możemy albo się chwilowo poddać i odwlec w czasie wszystkie działania, które mamy już przecież zaplanowane albo próbować szukać innego wyjścia. Stąd pomysł na stworzenie zrzutki i prośba o Wasze wsparcie. Sama regularnie wspieram różne inicjatywy tutaj i czuję, że dzięki Waszej pomocy uda nam się dokończyć płytę i oddać ją w Wasze ręce tej jesieni. Zostało naprawdę niewiele bo 70% projektu już za nami – pisze Kasia odnośnie zorganizowanej przez siebie zrzutki.

Chcesz stać się częścią tego projektu? Poniżej zamieszczamy link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/5bmwdk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s