Bartosz Słatyński / Maja Lepianka „Hałas”

Ukazał się nowy singel Bartosza Słatyńskiego nagrany w duecie z Mają Lepianką. Piosenka „Hałas” jest efektem współpracy ze znanym producentem Jarosławem Kidawą.

Piosenka opowiada o współczesnym życiu, pełnym bodźców zagłuszających zwyczajne relacje między ludźmi. Jest to historia dwojga ludzi żyjących w hałaśliwym elektronicznym świecie, w której tle rysuje się potrzeba zatrzymania się i zwyczajnej rozmowy. Słuchacz odnajdzie tutaj mnóstwo własnych obaw ale i nadziei.

To kolejny już duet Bartosza Słatyńskiego, po utworze „Zatańczmy” (z Weroniką Wronką), który miał premierę na początku stycznia. Tym razem piosenka została nagrana z Mają Lepianką – dobrze rokującą, młodą wokalistką pochodzącą, tak jak Bartosz, z miejscowości Brzeszcze.

Jest w planie jeszcze kilka duetów, które znajdą się na płycie „MY”, która swoją premierę będzie miała w październiku 2021 roku.

“Poznaliśmy się na przeglądzie wokalistów w Ośrodku Kultury, kiedy Maja zdobywała pierwsze miejsce a ja byłem w jury. Maja ma już na koncie udział w zespole Billy Fingers, projekcie założonym przez Afgana, w którym i ja się udzielam. To nie przypadek że znowu razem śpiewamy. Maja ma doskonałą intuicję i wrażliwość muzyczną. Jest również autorką tekstu piosenki. Z jednej strony młodość i świeżość z drugiej doświadczenie” – podkreśla Bartosz Słatyński

Z kolei Maja dodaje: “Początki piosenki „Hałas” wywołały u mnie na samym początku mieszane uczucia, ponieważ do tej pory byłam zwolenniczką bardziej dynamicznych akcentów w muzyce, ale podczas pracy nad melodią, nabrała ona tempa, co tylko dodało chęci do dalszego szlifowania kawałka. Barwna melodia, nostalgiczne skrzypce sprawiają, że podczas słuchania wracają do mnie niesamowite wspomnienia i dodają siły do tego, żeby pracować dalej.

Utwór “Hałas” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s