Alicja Szemplińska „Każda z nas”

21 maja Alicja Szemplińska ogłosiła na swoim instagramowym profilu, że we wszystkich serwisach streamingowych oraz na platformie youTube dostępna jest piosenka „Każda z nas” w jej wykonaniu z okazji Wielkiego Święta Księżniczek Disneya.

Kilka dni temu w sieci pojawił się utwór „growing up” Fiedlerskiego, który powstał z holenderskim wokalistą — Remme oraz z Alicją Szemplińską. Jak widać, zwyciężczyni The Voice of Poland nie zwalnia tempa i prezentuje nam kolejny projekt, tym razem we współpracy z Disneyem.

Każda z nas powstała z okazji Wielkiego Święta Księżniczek Disneya, które celebrowane jest już od końca kwietnia. Piosenka ma pokazać fanom Disneya, na co każdego z nich stać.

Walt Disney powiedział, że „jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.Jako mała dziewczynka byłam fanką jego filmów, przez co piosenki z bajek były częścią mojego życia. Pamiętam je wszystkie, te melodie, energię i harmonie. Dziś spełniło się jedno z moich największych, muzycznych marzeń… – tak o współpracy z Disneyem mówi sama Artystka.

YouTube:

Spotify:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s