Karolina Stanisławczyk „Atrament” + Cliché streaming party

Światło dzienne ujrzał debiutancki album Karoliny Stanisławczyk – Cliché. Do sieci trafił także świeżutki teledysk do utworu Atrament, w którym wystąpił aktor i raper Kamil Nożyński (Saful).

21 maja to dzień premiery debiutanckiego albumu Karoliny Stanisławczyk – wydawnictwo zatytułowane Cliché ukazało się nakładem Hypsteria Records. Na albumie znalazły się produkcje m.in. Don JuanaUnder Sea Level i Urbaniaque`a. Zróżnicowany stylistycznie album odsyła do brzmień tanecznych zarówno pokolenia młodszych, jak i starszych słuchaczy. Gościnnie Karolinę wspierają Panowie: Michał Szczygieł, Skip i Gverilla. Na płycie Cliché znalazło się 9 utworów, posłuchajcie!

Płyta jest utrzymana w różnych odmianach współczesnego POP-u, począwszy od modnych brzmień synth-popowych lat 80-tych, poprzez typowe dla MIYO rytmy latynoamerykańskie, a skończywszy na inspiracjach współczesną muzyką soul oraz R`n`B. Album w wersji fizycznej możecie zamówić m.in. poprzez tę stronę.

Premierę płyty promuje przebojowy Atrament, do którego właśnie 21 maja, w dzień premiery, ukazał się klip. Z kolei już wcześniej, przed premierą płyty, mogliśmy posłuchać utworów MalibuV.I.B.E. oraz tytułowego Cliché.

Atrament jest bardzo ważna dla mnie piosenka, odnajdziecie w niej refleksje, które mogą dotyczyć każdego z nas. Czasami niektóre chwile w naszym życiu pozostają z nami na zawsze jak tytułowy niezmywalny atrament i kształtują nas, lecz podoba mi się to ze dla każdego będzie miało to inne znaczenie – tak o singlu pisze sama Artystka

Karolina Stanisławczyk to wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną biorąc udział w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek kształcąc swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy.

Oprócz nowego albumu, w miedzy czasie, powstały także dwa covery: Cry me a River Justina Timberlake`a oraz Zaopiekuj się mną grupy Rezerwat z gościnnym udziałem Bartka Klęby, finalisty Voice Kids z 2018 roku. Karolina wspiera także innych wykonawców, m.in. poprzez udzielanie się w chórkach.

Cliché streaming party:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s