Rosalie. „Chodź, chodź, chodź”

Choć od premiery płyty „IDeal” minął już ponad rok, Rosalie. nie daje nam o sobie zapomnieć, prezentując kolejny teledysk. Tym razem klipu doczekał się utwór „Chodź, chodź, chodź”. Niedawno ukazał się również remiks tego utworu z gościnnym udziałem Jana – rapowanie.

Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa Andiamo (m.in. twórcy video do wspólnego utworu Pezeta i Kayah).

Płyta „IDeal” ukazała się na samym początku pandemii, trafiła na trudny czas, ale strasznie się cieszę, że te nagrania nadal tak mocno rezonują. „Chodź, chodź, chodź” to jeden z najchętniej słuchanych utworów, który nie był wytypowany jako singiel. Najpierw doczekał się remixu z udziałem Jana – rapowanie, teraz oryginalna wersja ma też teledysk i to jest super! Myślę, że możliwość nagrania wideo w całości smartfonami, ale też spektrum stylizacji, na które postawiłam z moim teamem, koresponduje z tematyką utworu –opowiada Rosalie.

Album „IDeal” ukazał się 20 marca nakładem Def Jam Recording Poland i zadebiutował na czwartym miejscu zestawienia OLiS. Krążek promowały single: „Chmury”, „Moment”, „Nie mów” i „Ciemność”, na którym gościnnie udzielił się schafter. Za produkcję na płycie odpowiadali m.in. duet Martin Lange, Ment XXL i Chloe Martini. Na początku 2021 Rosalie. została nominowana do nagrody Fryderyków w dwóch kategoriach: Album roku soul, R’N’B, gospel i Utwór roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s