Jann „One missed call”

Utalentowany Jann, który jesienią 2020 r. błysnął utworem „Do you wanna come over?” wydanym w ramach akcji FONOBO Pitcher, nagrał kolejny przejmujący i emocjonalny singiel. Piosenka „One missed call” jest dostępna w serwisach cyfrowych oraz na kanale wytwórni FONOBO Label. 

Jann to niezwykle zdolny i wrażliwy dwudziestolatek, który do świadomości słuchaczy przedarł się dzięki prowadzonej przez wytwórnię FONOBO Label akcji FONOBO Pitcher skierowanej do młodych i nieznanych artystów. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje wokalistykę na prestiżowej uczelni BIMM. Tę samą szkołę ukończyli m.in. James Bay i George Ezra.

Artysta uczęszczał także do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry i śpiewał w chórze – jest kontratenorem, a jego głos ma aż cztery oktawy. Jann, jako wszechstronny i wykształcony wokalista, w swojej twórczości zorientowany jest na ambitny pop i muzykę alternatywną. Komponowanymi przez siebie melodiami porusza najczulsze struny i wywołuje łzy wzruszenia. 

Jego najnowszy utwór pt. „One missed call” został wydany przez wytwórnię FONOBO Label. Singiel jest dostępny w serwisach cyfrowych, z kolei na oficjalnym kanale YouTube wydawcy można oglądać teledysk w reżyserii Łukasza Chili. 

„One miss call”: https://backl.ink/146702857

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s