Edyta Bartosiewicz „Cichy zabójca” (wersja elektro-akustyczna)

8 maja minął rok od ukazania się płyty “Ten moment” Edyty Bartosiewicz. Z tej okazji artystka zaprezentowała nową wersję singla “Cichy zabójca”. Elektro-akustyczną odsłonę jednego z najciekawszych utworów pochodzących z tego albumu można znaleźć na naszym portalu.

“Długo czekałam na ten singiel, jeden z moich najbardziej ulubionych numerów na płycie „Ten Moment”. Chciałam, aby miał godną oprawę w postaci profesjonalnego teledysku i udało się zrealizować taki projekt wspólnie z Jarosławem Szodą i Markiem Lamprechtem. Zapraszam do odbioru.” – tak Edyta Bartosiewicz mówiła przy okazji singlowej premiery podstawowej wersji tego utworu.

8 maja 2020 trafił do sprzedaży od dłuższego czasu zapowiadana przez Edytę Bartosiewicz jej najnowsza płyta. Album nosi tytuł “Ten Moment”. To bardzo ważny moment w życiu artystki, który ona sama nazywa nowym otwarciem.

Edyta zdecydowała się na odważną eksplorację przestrzeni muzycznych, nawiązując tym samym do początków swojej działalności, chociażby z zespołem Holloee Poloy.

W tej “wyprawie ku obcym cywilizacjom” (“Kpt. L.J.”) towarzyszył jej znany tandem producencki, Bodek Pezda i Sławomir “Dżabi” Leniart.

Za największe zalety albumu artystka uważa bezpośredniość przekazu oraz czasami wręcz atawistyczne brzmienie. To druga, po “Renovatio”, płyta wydana w Eba Records, własnej wytwórni Bartosiewicz. Znajdują się na niej znane już Wam single; “Lovesong” i “cYRK”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s