SONAR „S3” [streaming party]

Na tę płytę czekali wszyscy miłośnicy muzyki elektronicznej w Polsce. Po trzech latach od wydania, kultowy album „Torino” SONARA doczekał się następcy. „S3” jest już w sklepach i w serwisach cyfrowych.

Elektryzujący duet powrócił pod skrzydłami nowej wytwórni, ze świeżymi pomysłami i przede wszystkim z premierowym materiałem. Wydany w FONOBO Label „S3” to album, na który fani Leny i Łukasza czekali długo, ale naturalnie gra była warta świeczki. Nowe utwory odsłaniają świeże i pulsujące taneczną energią oblicze zespołu i odkrywają przed słuchaczami paletę niespotykanych dotychczas w twórczości SONARA inspiracji.

Na nowej płycie, dzięki takim utworom jak „Wiadomo”, „VHS”, „50/50” czy „Do dna”, zespół wskoczył na zupełnie inny level i wyprowadził swoją muzykę na fascynujące tereny. Podobnie jak ponad dwa lata temu „Torino”, tak samo „S3” zdecydowanie zasługuje przynajmniej na nominację do Fryderyka.

Zamów „S3”:

S3

Autorami okładki płyty są fantastyczni Mateusz Holak, Łukasz Dziewic i Nina Ornatkiewicz, a zdjęcia SONAROWI zrobił jeden z najlepszych polskich fotografów, czyli Wiktor Franko.

Nowa płyta SONARA pt. „S3” ukazała się nakładem wytwórni FONOBO Label

Słuchaj w serwisach:

https://lnkd.in/gQ69qDx

Oglądaj video: 

SONAR – Do dna
SONAR – 50/50
SONAR – VHS

Streaming Party:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s