sanah „Heal me”

Sanah nie zwalnia tempa i po sukcesie z hitami No sory i Invisible Dress wypuściła anglojęzyczną wersję hitu Ale jazz pod tytułem Heal me!

Sanah po angielsku radzi sobie znakomicie i coraz częściej ujawnia swoje utwory w tym języku. Artystka, kiedyś zdradziła nam, że lepiej oraz łatwiej wyraża się jej emocje pisząc i śpiewając teksty właśnie po angielsku. Sanah sprawiła dużą niespodziankę swoim fanom, gdy 23 kwietnia 2021 premierowo wypuściła anglojęzyczną wersję utworu Ale jazz! Mowa o piosence Heal Me, która oficjalnie została zapowiedziana podczas charytatywnej transmisji w mediach społecznościowych gwiazdy.

Sanah swoją chęć podbicia muzycznego rynku w Europie udowodniła wykonując utwór Invisible Dress. Teraz sprawiła fanom ogromną niespodziankę śpiewając Heal Me, czyli Ale jazz! po angielsku. Warto zaznaczyć, że Heal Me nie jest dosłowną i identyczną wersją polskiego utworu. Sanah nie przetłumaczyła go jeden do jednego. W utworze Ale jazz! artystka porusza kwestię obojętności na miłość. W Heal Me natomiast podmiot liryczny chce się wyleczyć z miłości i potrzebuje odpocząć za miastem.

Piosenka się nazywała Heal Me. Tak ją lubię! To była pierwsza piosenka country, jaką wymyśliłam. Ona miała taki rytm umpa umpa umpa. Cieszę się, że mogłam wam to pokazać – powiedziała Sanah o swoim utworze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s