Maya Krav “TIME’S UP”

Maya Krav powraca z premierowym, energetycznym utworem. “TIME’S UP” to najnowsza elektroniczna propozycja solistki, do której powstał teledysk. A już 24 kwietnia artystka wystąpi podczas finału IX edycji Stage4YOU 2021.

“Piosenka swoim rytmem przypominająca o letnich imprezach, jednak tytuł nawiązuje do poważniejszych spraw, jakim jest Strajk Kobiet. Musimy mieć na uwadze to, aby każdy miał równe prawa i możliwość własnego wyboru. Dlatego przekazuję siebie w kulturze i sztuce. Sama piosenka z teledyskiem mają dawać chwilę zapomnienia o trudnej sytuacji, a także poczucie bycia w swoim wymarzonym miejscu.” – mówi o utworze Maya Krav.

Maya Krav, czyli Maja Krawczyk jest kompozytorką, autorką i producentką muzyki elektronicznej, która nie boi się eksperymentować z brzmieniami.

Od najmłodszych lat nie umiała rozstać się z gitarą, ale odkąd poszła na studia, znalazła pomysł na siebie zagłębiając się w tajniki produkcji muzycznej oraz syntezatorów. Energiczna i pewna siebie solistka dodaje każdej ze swoich piosenek szczyptę brokatu. Jej remix “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky został doceniony przez samą autorkę oryginału! Na co dzień studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną w Katowicach. Zadebiutowała w zeszłym roku wydając singiel “Deep&High”, a każda z jej piosenek jest obdarzona szczyptą brokatu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s