Natalia Szroeder, Ralph Kamiński „Przypływy”

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski w duecie. Jak przyznali sami artyści, wspólny singiel „Przypływy” jest dla nich bardzo szczególnym utworem. Piosenkarka zdradziła, że pomysł na współpracę z Ralphem zrodził się zaraz po tym, jak powstała melodia piosenki. Piosenka opublikowała piękną balladę w dniu swoich 26. urodzin.

Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty – zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do „Przypływów”. Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Jego obecność w tej piosence – mówi Natalia.

Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać – dodaje Ralph.

Teledysk do piosenki „Przypływy” został wyreżyserowany przez Adama Romanowskiego. Zdjęcia powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno.

Nowa płyta Natalii Szroeder ukaże się jesienią tego roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s