Lika „Perfekcyjny”

Lika powraca z nowym singlem! Utwór „Perfekcyjny” zapowiada premierę EP-ki „Inaczej”. Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych a na platformie YouTube można podziwiać Lyric Video.

„Perfekcyjny” to piosenka bez zbędnego patetyzmu i morałów. Jest prosto o życiu i o tym, że czasem warto spuścić nieco z tonu i cieszyć się tym, co przynosi dzień. Można spróbować żyć  bez goniących deadline’ów i ciągłych planów do zrealizowania. Taki współczesny epikureizm.To oczywiście też wymaga odwagi. Pandemia spowodowała, że wszyscy nieco zwolniliśmy tempo. Więcej czasu poświęcamy sobie, rodzinom, prostym przyjemnościom. Mnie w tym czasie udało się ukończyć piosenki na EP-kę i jestem z siebie dumna, że ten czas spędziłam twórczo. Mam ogromną nadzieję, że mój nowy utwór przypadnie ludziom do gustu. Może niektórzy będą nieco zaskoczeni muzycznym kierunkiem, w jakim teraz podążam. Ale najpewniejsze w życiu są zmiany 🙂 – tak o utworze mówi sama Artystka.

Utwór „Perfekcyjny”  napisała i skomponowała LIKA, a produkcją zajął się Grzesiek Stasiuk ze Studia 7 Piętro.

Lika (AngeLika Wdowczyk) to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … uznany warszawski radca prawny. 

Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect w piosence: „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele: „Biały Latawiec”) i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie. Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach.  Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. W 2020 r. wystąpiła na KFPP w Opolu w konkursie Debiuty z singlem „Błysk”, gdzie zdobyła nagrodę dla Najciekawszej Osobowości. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s