Nick Sinckler „Soul Clap”

19 marca odbyła się premiera utworu „Soul Clap”. Singiel zapowiada kolejną solową płytę Nicka Sincklera. Utwór leżał w szufladzie i czekał na swój odpowiedni moment ostatnie 12 lat! Zawsze miał ogromny potencjał by stać się jednym z singli ale czegoś brakowało. I to coś udało się odkryć wraz z muzykami z zespołu, z którymi Nick tworzy nową płytę. Tomasz Mądzielewski, Artur Twarowski, Maciej Magnuski i Kamil Barański dodając swojego muzycznego ducha do utworu pomogli mu „wyjść z szuflady”.


Jak mówi sam Nick:

„Soul Clap to inaczej moment kiedy muzyka jest w stanie poruszyć tak duszę by ta mogła być wolna i dawać tylko pozytywne emocje. To moment kiedy czujemy się dzięki muzyce wolni”.

Tym pozytywnym utworem Nick chce porwać do tańca i klaskania tłumy. Szczególnie w tych trudnych czasach kiedy czekamy na lepsze jutro potrzeba dużo dobrej energii wokół. Za muzykę i produkcję odpowiadał Tomasz Mądzielewski oraz Maciej Goliński.Singiel dopełnia bardzo energetyczny i taneczny klip autorstwa LoveMePhoto (Kamil Mehl i Andrzej Belina Brzozowski), który przenosi nas nieco w świat lat 70 tych kiedy to muzyka funkowa odgrywała ogromną rolę i dawała wiele radości, tańca i uśmiechu. 

Utwór dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s