Pablo Tybori „Kwiat Pustyni”

Pablo Tybori, czyli Paweł Tyburski, znany szerszej publiczności z programu Love Island – Wyspa Miłości, walk MMA, a od niedawna również z prowadzonego wspólnie z bratem Piotrkiem kanału YouTube, wydał właśnie swój debiutancki singiel – „Kwiat Pustyni”. Utwór jest prezentem dla ukochanej Moniki Kozakiewicz, znanej jako Moniakej. Para poznała się we wspomnianym wcześniej show Polsatu — Love Island i od tamtej pory konsekwentnie udowadnia swoim fanom i obserwatorom, że łączy ich szczere uczucie. Jako jedyna para z show są w związku do dziś.

O premierze utworu Artysta poinformował swoich fanów w dniu urodzin (10-01-2021) wzruszającym wpisem na instagramie:

Urodziny to czas podsumowań – bilansu zysków i strat 😉 I tak oto, w tym podsumowaniu, ja, rok starszy i kilka lat mądrzejszy w tej swojej wędrówce. Nie stoję w miejscu, wyznaczam sobie nowe cele do osiągnięcia. Pracuję każdego dnia nad lepszą wersją siebie. Przekraczam granice własnych możliwości, żeby udowodnić, że niemożliwe nie istnieje. Spełniam się. Ewoluuję. Na fali owej ewolucji ze zbuntowana wilka przeobrażam się w … gentlemana 😉 Odkrywam radość z dawania. I kocham. Ta miłość definiuje mnie na nowo. Dzięki tej miłości nie pochłonęły mnie ruchome piaski. Za te miłość dziękuję! @moniakej Wiesz, że nie zawsze tak było ale nie boję się już powiedzieć głośno: KOCHAM CIĘ! Ta piosenka jest prezentem dla Ciebie.

Nie zawsze było różowo.

O sobie mówi, że jego największym sukcesem jest fakt, że wydostał się z domu dziecka, jako normalny chłopak i sportowiec.  Kiedy jako sześcioletni chłopiec trafił do placówki wraz z bratem bliźniakiem, po tym, jak ich ojciec trafił do więzienia, a inni członkowie rodziny nie mogli się nimi zająć, podjął pierwszą w życiu walkę o to, żeby się nie poddać. Zamiast w narkotyki uciekał w sport i to on pozwolił mu nie zboczyć z obranej drogi i realizować założone sobie cele, mimo iż nie raz pakował się w kłopoty. Dom dziecka to nie zielona szkoła, ale na przekór wszystkiemu zdobył wykształcenie, założył własną firmę brokerską i podejmuje coraz to nowsze wyzwania. Z natury buntownik i łobuz. Nie od razu odnalazł się w poważnym związku. Przez duchy przeszłości ciężko było mu zdobyć się na publiczne okazywanie uczuć, czy romantyczne gesty dla ukochanej, co często wytykali mu jego fani. Przełomem okazał się kryzys w związku pary. Jak mówi Artysta:

„Czasem nie dostrzegamy i nie doceniamy tego co mamy na wyciągnięcie ręki, aż do momentu, w którym możemy wszystko stracić. Okazywanie uczuć nie było dla mnie nigdy łatwe. Pobyt w domu dziecka odcisnął na mnie swoje piętno. Naznaczony przeszłością z zasady trzymałem dystans. Okazywanie uczuć było dla mnie oznaką słabości, a pojęcie poważnego związku takim trochę science fiction, ale Monia była cierpliwą nauczycielką i nauczyła mnie, czym jest miłość. To dzięki niej  nie boję się dzisiaj mówić głośno o tym co czuję, bez wstydu, nie dbając o to co pomyślą inni. Dla niej chcę być lepszym człowiekiem. Nie chcę dłużej ganiać za niczym i szukać wrażeń, chcę kochać i być kochanym. To moja przygoda na resztę życia i o tym właśnie opowiada Kwiat Pustyni”

Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych singli Braci Tybori [„YIN YANG” i „ASYRIA”), producentem singla KWIAT PUSTYNI jest Mike Johnson, a autorką tekstu Beata Ejzenhart.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s