Sanah ‚Bujda EP’ – streaming party

Ten rok zdecydowanie należy do Sanah – 23-letniej Zuzanny Jurczak. Choć artystka zadebiutowała w zeszłym roku mini-albumem ja na imię niewidzialna mam, to jednak tegoroczny singiel Szampan sprawił, że o wokalistce usłyszała cała Polska. W maju swoją premierę miał debiutancki album sanah – Królowa dram – który osiągnął szczyt Oficjalnej Listy Sprzedaży, a także status platynowego albumu.

30 września, za pośrednictwem mediów społecznościowych, sanah zapowiedziała wydanie drugiej EP-ki. Premiera BUJDY odbyła się 23 października 2020. Na wydawnictwie znalazło się 8 utworów, w tym: singiel No sory, jego alternatywna wersja, demo Róż (które sanah wydała w kwietniu, w okresie kwarantanny), a także Projekt nieznajomy nie kłamie – medley przebojów Dawida Podsiadły. Nie zabrakło również ballady Pożal się Boże, a także utworu tytułowego, który został wydany tydzień przed premierą EP-ki.

tytułowa BUJDA
Pożal się Boże
Oczy

BUJDA, w formie fizycznej, ukazała się wyłącznie na specjalnych kolorowych nośnikach – winylu i kasecie magnetofonowej. Cały mini-album będzie można odsłuchać w każdym serwisie streamingowym w dniu premiery.

STREAMING PARTY:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s