Norbert Wronka mówi „Ciao”!

„Ciao”, najnowszy singiel Norberta Wronki, to opowieść o tym, że czasami warto zaryzykować i na spontanie wyjechać. Wyjechać gdzieś i zapomnieć o tym, co „tu i teraz”, by w przyszłości mieć najpiękniejsze wspomnienia, które zostają na całe życie.

Norbert Wronka to 19-letni wokalista, półfinalista 13. edycji programu „The Voice Of Poland”, gdzie był w drużynie Lanberry. W grudniu 2022 występował na koncertach trasy „Christmas Time!”, które odbywały się na największych arenach w Polsce. Występował wtedy na jednej scenie z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Michał Szpak, Kasia Moś, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski czy Natalia Kukulska. Jest laureatem wielu festiwali muzycznych w Polsce i za granicą. Na co dzień studiuje psychologię w Warszawie.

O swoim najnowszym utworze „Ciao” mówi:

Inspiracją do napisania tej piosenki był wyjazd z moją przyjaciółką do Rzymu. Była to bardzo spontaniczna decyzja. Kupiliśmy tani lot i poleciliśmy, mimo wielu obaw. Był to niewątpliwie nasz najlepszy wyjazd w życiu. Mamy przepiękne wspomnienia z tego miejsca i totalnie zakochaliśmy sie we włoskim klimacie. Nie mogłem sie powstrzymać od tego, żeby nie napisać wakacyjnej piosenki o Rzymie. No bo kto by nie chciał wypić aperola z widokiem na Koloseum? A zatem mam nadzieję, że ta piosenka choć na chwilę zabierze was w ten wyjątkowy Włoski klimat. Enjoy, Ciao!

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/norbertwronkaciao

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s