Na ciepłe dni powraca duet Chłodno  z singlem „Siebie mi daj”!

Zespół Chłodno serwuje nam melancholijne brzmienie, nie wywołujące smutku, a wprowadzające w zadumę i lekki uśmiech. „Siebie mi daj” to pierwszy singiel duetu z nadchodzącego, debiutanckiego albumu. Premiera płyty jesienią nakładem wydawnictwa Agora Muzyka. 

POSŁUCHAJ W SERWISACH STREAMINGOWYCH 

Chłodno o singlu „Siebie mi daj”: 

Czasem boimy się wykrzyczeć, że to właśnie tego chcemy. Nie zawsze druga osoba pozwala nam do siebie dojść. Nie zawsze mamy pewność, że chce tego samego co my. Podejmujemy więc wszelkie próby, żeby przywrócić wszystko do stanu, w którym było nam tak dobrze. Ale wiemy, że to już nie wróci. Nadzieja, być może matką głupich, ale zawsze pozostaje jako ostatnia. Może to właśnie ona nam siebie da? 

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona. W swoich utworach łączą̨ nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą̨ to połączenie przestrzennych brzmień i subtelnej elektroniki, które można nazwać „Alternatywnym Popem”. Dwie rożne perspektywy, dwie rożne dusze, ale muzyka łączy je w jedno.  

Instagram: https://www.instagram.com/chlodnonam 

Facebook: https://www.facebook.com/chlodnonam 

Youtube: https://www.youtube.com/@chlodnonam

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@chlodnonam 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s