LOTTA zaskakuje hyperpopowym wyznaniem: „MAMO, NIE CHCĘ BYĆ MAMĄ, CHYBA”

„monstery” to kolejna hyperpopowa odsłona Lotty.

Lotta, a właściwie Karolina Pielesiak, przez prawie dekadę tworzyła duet Szparagi, gromadząc na YouTube widownię liczoną w milionach. Teraz Lotta wkracza na scenę, aby rozkochać słuchaczy w hyperpopie – gatunku spajającym muzykę elektroniczną, pop oraz rap.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Hyperpop to wysokie tony, mocne syntezatory i całkowicie wypaczone basy. To oryginalny miks dźwięków wprowadzający odbiorców w stan surrealistycznego zamieszania. W połączeniu ze świeżym, kobiecym spojrzeniem na miłość, rodzinę i karierę tworzą spójny obraz EPki „nowa żona”, która pozwala zajrzeć do wnętrza debiutującej na rynku muzycznym artystki.

Tym razem gitarowy beat ze Skrillexowym twistem oddaje emocje trudnego tematu, który podejmuje raperka. Numer opowiada o wizji zostania matką, która nie dla każdej kobiety jest oczywistą drogą. Lotta w swoim tekście porównuje to do pielęgnacji domowych roślin. Tytułowe monstery to mroczne myśli na temat nowej roli społecznej i rodzicielstwa. Raperka wyznaje, że nie czuje się siłach, by zadbać o swój domowy ogród, który jest alegorią jej samopoczucia: Jak dbać o kogoś, jak o siebie nie dbam.

‌Utwór „monstery” powstał w studiu Domofonia we współpracy z Mateuszem Misiakiem. Teledysk do piosenki wyreżyserował Adam Andrzejewski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s